Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najśmieszniejsze odgłosy
OK, mój komp robi ten fajny głośny szumiący hałas za każdym razem, gdy zaczynam go od przodu na kompie i tak to jest POS aka Dell ..... wszyscy fani i wszystko inne działa z tego, co mogę zobaczyć, ale wciąż nie mogę powiedzieć, co robi hałas i jest naprawdę głośno i sugestie
Reply
Czy ostatnio wprowadziłeś jakieś zmiany sprzętowe lub wtrącałeś się do środka?
Reply
nie, wcale nie dlatego jest tak dziwne, że nawet nie otworzył go przez wiele miesięcy
Reply
buczenie jest naprawdę szerokim pojęciem i jako takie trudno jest konkretnie wyizolować problem. Czy mimo to można to nagrać? Najprawdopodobniej powiedziałbym, że początkowo problem jest prawdopodobnie związany z fanem. Wiem, że powiedziałeś, że to działa, ale jeśli tam jest brud lub jakiś inny obcy przedmiot, może to być właśnie przyczyna problemu. Brzęczenie może też być elektryzujące albo problem z dyskiem twardym, ale ja skłaniam się ku jednemu z fanów. Otworzę go i zaglądam tam, żeby sprawdzić, czy potrafisz wymyślić magię problemu. = Strzelaj =
Reply
Wydaje dźwięk tylko po uruchomieniu? Czy to jest Szumiące Humming? Lub więcej Whirring.
Reply
Może to być kurz, a może luźny wentylator, śruby mogą powodować wibracje / grzechotanie w dziwny sposób ... i czy komputer działa dobrze, z wyjątkiem hałasu?
Reply
Proces eliminacji ... usuń to, co myślisz, że powoduje problem 1 na 1. Jeśli kiedykolwiek fanom, odłącz je za każdym razem, gdy zaczniesz korzystać z komputera. Zrób to do wszystkich fanów, z wyjątkiem Heatsink wentylator, r odłączony. Jeśli kiedykolwiek napęd optyczny, zrób to samo. Nasze przypuszczenia są tylko tak dobre, jak urs czy ktoś inny.
Reply
bardziej mruczące brzęczenie i jego przód w kierunku kompa, więc nie może to być wentylator, ponieważ jest to Dell, więc ma tylko jeden wentylator z tyłu, oprócz jednego dla zasilania
Reply
Idziemy znowu. Wyjmij to, co myślisz, że wydaje odgłosy, ale nie jest to niezbędny komponent do uruchomienia komputera. Dlatego jeśli nie jest podłączony, nie może hałasować, a jeśli hałas się nie wydarzy, to znasz swoje źródło. Hable ingles? P.S. Zmieniłem twój sig, ponieważ na tej stronie twoi członkowie walczą z członkami UC.
Reply
Wiesz, może to być stara osoba w pobliżu. Mnóstwo starych ludzi lubi nucić. Więc najpierw to sprawdzę.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)