Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mogę zrobić z kodem źródłowym i plikami binarnymi Warz?
Jak mówi tytuł, co mogę zrobić z tymi plikami? czy mogę zrobić coś użytecznego?
Reply
zależy od tego, co wiesz. nie wiemy, co możesz zrobić.
Reply
CO ZROBIĆ Z KODEM ŹRÓDŁOWYM? CHODZI MI O TO, ŻE
Reply
Zrób P-Server 4 i spraw, aby inni gracze grali na twoim serwerze
Reply
cóż, modyfikuję ją tak, jak chcę, żeby gra była grą. Rozprzestrzenianie oparte na animacji, inny system mocowania itp. wtedy będę pracował na niektórych mapach.
Reply
możesz dowiedzieć się o silniku i tworzyć hacki
Reply
Nie możesz z tym nic zrobić.
Reply
policeguy1998 Nie możesz nic z tym zrobić ani się z niego uczyć ... jesteś za młody (1998) ... chodź do szkoły i czytaj książki o programowaniu, a za 2 lata możesz pisać swoje hacki itp.
Reply
1) Pobierz linki dodane do pierwszego wpisu. Archiwa nie są i nie będą sprawdzane przez personel ze względu na ilość treści. Pobieraj i używaj na własne ryzyko. 2) NIE spamuj wątku, w jaki sposób używać wpisów. Zostaną one usunięte, potraktowane jako spam i zostaniesz spaczony. 3) Zachowaj zasady forum. NIE zajmujemy się warezem, którym staje się wszystko, co skompilowane.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Asalyhilss 1) Pobierz linki dodane do pierwszego wpisu. Archiwa nie są i nie będą sprawdzane przez personel ze względu na ilość treści. Pobieraj i używaj na własne ryzyko. 2) NIE spamuj wątku, w jaki sposób używać wpisów. Zostaną one usunięte, potraktowane jako spam i zostaniesz spaczony. 3) Zachowaj zasady forum. NIE zajmujemy się warezem, którym staje się wszystko, co skompilowane. Jesteś w niewłaściwym wątku
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)