Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mogę zrobić z kodem źródłowym i plikami binarnymi Warz?
#1
Jak mówi tytuł, co mogę zrobić z tymi plikami? czy mogę zrobić coś użytecznego?
Reply
#2
zależy od tego, co wiesz. nie wiemy, co możesz zrobić.
Reply
#3
CO ZROBIĆ Z KODEM ŹRÓDŁOWYM? CHODZI MI O TO, ŻE
Reply
#4
Zrób P-Server 4 i spraw, aby inni gracze grali na twoim serwerze
Reply
#5
cóż, modyfikuję ją tak, jak chcę, żeby gra była grą. Rozprzestrzenianie oparte na animacji, inny system mocowania itp. wtedy będę pracował na niektórych mapach.
Reply
#6
możesz dowiedzieć się o silniku i tworzyć hacki
Reply
#7
Nie możesz z tym nic zrobić.
Reply
#8
policeguy1998 Nie możesz nic z tym zrobić ani się z niego uczyć ... jesteś za młody (1998) ... chodź do szkoły i czytaj książki o programowaniu, a za 2 lata możesz pisać swoje hacki itp.
Reply
#9
1) Pobierz linki dodane do pierwszego wpisu. Archiwa nie są i nie będą sprawdzane przez personel ze względu na ilość treści. Pobieraj i używaj na własne ryzyko. 2) NIE spamuj wątku, w jaki sposób używać wpisów. Zostaną one usunięte, potraktowane jako spam i zostaniesz spaczony. 3) Zachowaj zasady forum. NIE zajmujemy się warezem, którym staje się wszystko, co skompilowane.
Reply
#10
Zacytować: Napisał pierwotnie Asalyhilss 1) Pobierz linki dodane do pierwszego wpisu. Archiwa nie są i nie będą sprawdzane przez personel ze względu na ilość treści. Pobieraj i używaj na własne ryzyko. 2) NIE spamuj wątku, w jaki sposób używać wpisów. Zostaną one usunięte, potraktowane jako spam i zostaniesz spaczony. 3) Zachowaj zasady forum. NIE zajmujemy się warezem, którym staje się wszystko, co skompilowane. Jesteś w niewłaściwym wątku
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)