Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwa globalna inwentaryzacja zasobów?
#1
To tylko coś, o czym myślałem przez chwilę. Wyobraź sobie, że po prostu zabiłeś, kogoś z mnóstwem łupów, a jego przyjaciele przychodzą do ciebie, wtedy możesz po prostu odrzucić i umieścić przedmioty w globalnym świecie.   To tylko pomysł, może inni też. Mam nadzieję, że zainspiruję niektórych z pro-programistów, aby spojrzeć na to, co uważam za przydatne.
Reply
#2
to dobry pomysł, ale programiści będą musieli kodować sniffera pakietów, aby ta funkcja działała!
Reply
#3
próbowałem już, nie udało się sprawić, żeby działało
Reply
#4
Może teleportujesz się do bezpiecznej strefy? (tylko brzydki pomysł)
Reply
#5
Cóż, jest to możliwe, jest hack, który sprawia, że gra przemawia do ciebie w sejfie, więc wierzę, że to możliwe
Reply
#6
Tak, w grze jest to możliwe, ale na ekranie ocalałych nie można "podrobić" globalnego ekwipunku, ponieważ serwer sprawdza, czy jesteś w sejfie. (i nie możesz powiedzieć, że grasz w bezpiecznym miejscu jak w grze, bo serwer to sprawdza)
Reply
#7
Czy serwer wykonuje kontrole bezpieczeństwa podczas wykonywania zdjęcia? Innymi słowy, czy byłbyś w stanie uodpornić się na pocisk i gracz walczący w zwarciu poza strefą bezpieczeństwa, i połączyć to z hakiem safezone, który pozwala strzelać? Wyobrażam sobie, że można powiedzieć, że safezone = 1, gdy zostanie zastrzelony, ale safezone = 0 podczas strzelania, czy coś. Zasadniczo, czyniąc cię niepokonanym i zdolnym zabić innych graczy, którzy są poza SZ.
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by Pyroxer Może teleportujesz się do bezpiecznej strefy? (tylko brzydki pomysł) szybko zbanuje
Reply
#9
Przenośny globalny ekwipunek z pewnością byłby niezły. Naprawdę potrzebują zrobić coś na temat przechowywania w WarZ, który musi powrócić do bezpiecznej osady, aby zrzucić łupy, to naprawdę ból w dupie i jest świetnym sposobem na zabicie.
Reply
#10
bądź szczęśliwy, masz sejfy, w dayz nie mieliśmy nic
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)