Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój nowy sprzęt ...
Cóż, zamierzałem to opublikować i poprosić o sugestię, ale ten przeklęty serwer był nieczynny ... więc teraz chory chce tylko opinii na temat mojego nowego kompu.   mobo: http:
Reply
Jaki rodzaj serwera? Serwer gier?
Reply
co? Miałem na myśli to forum. Miałem zamiar opublikować to wcześniej, ale to forum było niedziałające ... Comp będzie działał na okrągło, ale co o tym myślisz? Co by było lepiej, etc?
Reply
Eh, chyba że masz zamiar zdobyć kilka dysków sata i kilka komponentów firewire, kupiłbym zwykły NF7 (co mam i jest świetny na 80USD) Procesor: Zdobyłbym rdzeń barton 2500, są ładne i fajne ... i możesz z łatwością je z łatwością nastawić na 3200 szybkości dzięki radiotelefonowi innej firmy (poszukaj "Speeze Falconrock" - taniego ale dobrego), a ty Uratuj się 40USD (różnica między 2800 a 2500 = 40 USD, nie jesteś pewien swojej waluty, ale możesz mieć OC i będzie dobrze (lepiej niż 2800))
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Sonicator co? Miałem na myśli to forum. Miałem zamiar opublikować to wcześniej, ale to forum było niedziałające ... Comp będzie działał na okrągło, ale co o tym myślisz? Co by było lepiej, etc? Pamięć CAS 2, nie otrzymuj 2.5.
Reply
Do Mace: Dla 80 usd możesz mieć pierwszy nf7, ponieważ rev 2 kosztuje więcej i ma w nim wyższą jakość dźwięku. I tak czy inaczej kupiłem nf7 na nf7-s id tylko oszczędzam tutaj jak 5 $: P. Drugie 2500 bartonów jest teraz (przynajmniej w tym miejscu) zablokowane, więc nie możesz go podkręcić (lub możesz dzięki szybszym portom lub coś takiego nie wiesz o co chodzi w języku angielskim). Mój przyjaciel ma 2500 niezablokowanych wersji i ma iglicę falconrock 2, ale był z tym problem ... bartony mają to, że jeśli przegrzewają się, to zrzucają z niego moc. To spowodowało straszne efekty w niektórych grach. To było fajne granie w ten sposób ... część radiatora jest w porządku, ale chory potrzebuje dla niej lepszego wentylatora. Być może masz rację co do 2800, ale tak jak powiedziałem. Inni też są zablokowani, wierzę więc, że zrobi to nieco lepiej niż 2500. Nigdy nie wiadomo ... zobaczy. Do Snoopy: Cas 2 kosztuje WAAAAAAAAy za dużo tutaj ... mógłbym kupić Kingston HyperX, ale to niska jakość dla cas 2 (było dużo skarg). Gdybym kupił to odblokowane mobilne barton 2500, potrzebowałbym cas 2 wysokiej jakości i kosztowałoby to 300- 500 $ za tylko około 256mb ... Dzięki, NOOOOOO. Chcesz więcej rzeczy do kontrataku?
Reply
Wow ... Nie mam pomysłu na to, dlaczego dostajesz odnowiony dysk twardy. Zwłaszcza, gdy nadal płacisz za to 85 USD.
Reply
Oh lol! teraz rozumiem ... to nie był ten ... NON odnowiony ... ale ten sam napęd: P przepraszam za nieporozumienia. Powiedziałem, że nie zostaną zamówieni od Newegga, więc ... wciąż przepraszam
Reply
Cóż, USA są o wiele tańsze od tego ... A potem pewnie odblokowany jest nieco wyższy w upale ... dunno. I naprawdę chcę 1024 MB pamięci RAM, więc jest to jeden powód dla mnie, aby kupić 2.5. Było to porównanie cen w USA i tutaj, a kiedy budowano ten sam zestaw w USA, było to o 500-900 $ taniej. Cholera, chłopaki ...
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez gatewaitehell Wow ... Nie mam pomysłu na to, dlaczego dostajesz odnowiony dysk twardy. Zwłaszcza, gdy nadal płacisz za to 85 USD. Muszę zgodzić się z GW. Obserwuj tę witrynę w poszukiwaniu ofert na Dysk twardy. http://www.slickdeals.net 40 USD za 80 GB 8 MB pamięci podręcznej 7200 RPM Napędy Maxtor po rabacie w poczcie są czymś powszechnym.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)