Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
większy problem
Nie mogę zainstalować direct x it sais niektóre segmenty rekordów plików są nieczytelne i kiedy próbuję zainstalować to sais C: \ $ MFT jest uszkodzony pomoc
Reply
Czasami uruchomienie CHKDSK z / f może naprawić uszkodzoną tabelę plików głównych. Spróbuj może, wyszukaj chkdsk w Centrum pomocy i wsparcia XP, aby uzyskać więcej informacji na temat użycia i parm.
Reply
uruchomiono okno cd hit naprawa uzyskano dostęp C kod ussd chkdsk / R naprawiony problem rozwiązany
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Czasami uruchomienie CHKDSK z / f może naprawić uszkodzoną tabelę plików głównych. Spróbuj może, wyszukaj chkdsk w Centrum pomocy i wsparcia XP, aby uzyskać więcej informacji na temat użycia i parm. Świetna odpowiedź + rep ... dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o konsoli odzyskiwania, sprawdź na poniższej stronie: Kod: http: //support.microsoft.com/kb/314058
Reply
to pojawiło się po tym, jak zreformowałem problem polegający na tym, że dostałem coś o nazwie look2me to wkręciło mój komputer ZACZĘŁO SIĘ OD LINKU, ŻE UŻYTKOWNIK NA TEJ STRONIE POSTED losowo pojawił się i zainstalował gówno Rzecz w tym, że mnie wkurza to to, że poszedłem do linku, który jeden z facetów zamieścił w temacie dotyczącym navyfield sugerowana strona, aby znaleźć dla niej hack
Reply
Zacytować: Napisał tatorchip to pojawiło się po tym, jak zreformowałem problem polegający na tym, że dostałem coś o nazwie look2me to wkręciło mój komputer ZACZĘŁO SIĘ OD LINKU, ŻE UŻYTKOWNIK NA TEJ STRONIE POSTED losowo pojawił się i zainstalował gówno Rzecz w tym, że mnie wkurza to to, że poszedłem do linku, który jeden z facetów zamieścił w temacie dotyczącym navyfield sugerowana strona, aby znaleźć dla niej hack Połącz mnie z postem zawierającym link opublikowany przez użytkownika na tej stronie, który spowodował, że coś zostało zainstalowane na twoim komputerze.
Reply
dobra rada Rover. Jeśli program ładuje się przy uruchomieniu, uruchom / msconfig, jak powiedział rover. wyłącz program pod zakładką "start-up". Nie korzystaj z Internet Explorera, chyba że chcesz, aby na Twoim komputerze pojawiały się spyware i wyskakujące reklamy. Użyj dobrej przeglądarki, takiej jak Mozilla FireFox lub Opera. Zdobądź dobrą zaporę uniwersalną, ZoneAlarm Internet Security Suite to ta, której używam. Aktualizuj swoje definicje programów szpiegujących / wirusów codziennie itp.
Reply
Źle znaleźć, które łączą się w temacie pola marynarki wojennej i wszystkie rzeczy, o których mówił yawl, nie działały przeciwko wirusowi lub problemowi C $ MFT, który jest wspólny i współdziałający w oknach, przeglądałem go z Internetu i postępowałem zgodnie z instrukcjami użyłem okna cd reapir chckdsk
Reply
ok oto jest ZAPYTAJ] NavyField Hack -------------------------------------------------- ------------------------------ Cześć chłopaki, Potrzebuję hackowania dla NavyField (http://www.navyfield.com) 11-30-2005, 07:01 AM # 2 Zervic NIEPOWIADOMIENIE Jeśli nie ma jej, ponieważ jedna z dwóch rzeczy: 1. Kodery Hack nie grają w grę. lub 2. Nie za dużo gry, więc nie warto jej kodować. Zamierzam to zrobić i zostawić kilka linków do stron, które powinny się rozejrzeć ... http://www.unknowncheats.com/forum/search.php <- oczywiście www. [censored] .com / forum.php <<<< ------ kliknąłem tutaj w ciągu 2 sekund zostałem trafiony przez commom webhance webhance nie stanowiło problemu z zainstalowanym webhance adware.look2me to dodaje 4 wartości rejestru i bibliotekę systemową w systemie32 dll nie może zostać usunięty i jest stale używany przez ukryty program zmienia nazwę, której nie można usunąć po uruchomieniu REFORMAT i zniszczył pliki systemowe w obszarze 3004-3010 na moim dysku twardym się okazało, że C $ MFT został uszkodzony na moim dysku CD z Windows TO PASTA PASTA! DZIĘKI PONOWNIE DLA TAHT GUYS !! seriuosly mogę zagrać w jedną z moich ulubionych gier, którą moja prababka dała mi rok przed śmiercią utknął w Windows CD naprawa Chkdsk / R 10 minut później naprawiono
Reply
chcę żebyś wiedział NIE PRZEZ JAKIEGOKOLWIEK OZNACZA BLAME ZERVIC
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)