Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COD4 niewykryte hacki
Chciałbym zadać dwa pytania:   1.Jak wiele niewykrytych hacków cod4 jest (czy możesz napisać je wszystkie?)   2.Wiem, że [ocenzurowane] Radar v1.6 - BF2, BF2142, BFH, CO jest niewykryty, ale ma jeden problem. Kiedy go używasz, po prostu nie możesz tego ukryć, dobrzy gracze zawsze zobaczą, że czegoś używasz.   Dlaczego więc nie ma przycisku z którym możesz włączyć wallhack, sprawdź gdzie jest gracz, a następnie go wyłącz, więc nikt nie zobaczy, że używasz wh. Może ktoś wie, jak otworzyć to oszustwo i zamknąć, nie opuszczając gry? Ponieważ chcę tylko zobaczyć, gdzie jest drugi gracz, a następnie dezaktywować wh, więc inni gracze nie mogą podejrzewać, że używam wh.   P.S. Przepraszam za mój zły angielski.
Reply
dla punktu 2, po prostu musisz nauczyć się, jak go używać bez wzbudzania zbytniej podejrzliwości
Reply
Nie, powinien istnieć sposób na aktywację i dezaktywację wallhacka bez wychodzenia z gry:
Reply
Kiedy dostaniesz darmowy hack, otrzymasz go tak, jak jest. Po prostu ciesz się, że masz coś za nic. Zawsze możesz nauczyć się kodować własne i dodawać dowolne opcje
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ignas24 2.Wiem, że [ocenzurowane] Radar v1.6 - BF2, BF2142, BFH, CO jest niewykryty, ale ma jeden problem. Kiedy go używasz, po prostu nie możesz tego ukryć, dobrzy gracze zawsze zobaczą, że czegoś używasz. Są gracze, których nigdy byś nie podejrzewał o oszustwo, ale są tak, ponieważ dosłownie ćwiczyli przy użyciu hack'a, nie czyniąc tego oczywistym, że używasz ich, na przykład gdy używasz wallhacka, nie gap się na wroga przez ścianę! Istnieje niewiele publicznych hacków dla CoD4, więc aby mieć jedną z jakości hackowania Helios, możesz pomyśleć, że jesteś szczęściarzem.
Reply
Mam jeszcze kilka pytań: 1. Dlaczego ten (http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=4052) hack nie działa? Mam na myśli, że nic nie robi. Próbuję nacisnąć klawisze F11 i F12, ale nic się nie dzieje, tylko gra jest opóźniona o trochę więcej niż naciśnięcie F12, ale to wszystko. 2. I chcę zapytać o pro cheaty, które musisz kupić, i nie możesz znaleźć ich w Internecie. Czy są naprawdę niewykryte? Ponieważ nie ma dowodów na to, że nie można ich wykryć ... A jeśli naprawdę są one nierozpoznawalne, dlaczego nikt nie przesyła ich do Internetu, aby każdy mógł je pobrać?
Reply
pozwól mi to powiedzieć, nie wspominając o nazwach witryn. niektóre witryny są niewykryte, a niektóre wykryte. Myślę, że praktycznie każda prawdziwa ważna strona jest niewykryta. ale wiem, że zawsze nie jest to prawda i istnieje ryzyko wykrycia, niezależnie od tego, gdzie jesteś.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ignas24 Mam jeszcze kilka pytań: 1. Dlaczego ten (http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=4052) hack nie działa? Mam na myśli, że nic nie robi. Próbuję nacisnąć klawisze F11 i F12, ale nic się nie dzieje, tylko gra jest opóźniona o trochę więcej niż naciśnięcie F12, ale to wszystko. 2. I chcę zapytać o pro cheaty, które musisz kupić, i nie możesz znaleźć ich w Internecie. Czy są naprawdę niewykryte? Ponieważ nie ma dowodów na to, że nie można ich wykryć ... A jeśli naprawdę są one nierozpoznawalne, dlaczego nikt nie przesyła ich do Internetu, aby każdy mógł je pobrać? Odrzut nie jest wizualną różnicą. Wypróbuj niektóre z cvar. Gdy są odblokowane. CVary takie jak / r_fullbright 1 ^ będąc tym, o którym wspomniał. Ale jest coś więcej niż tylko ten, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że twierdził, że wszyscy powinni pracować. (dunno)
Reply
nawiasem mówiąc nigdy nie dołączaj do serwera killcam ;-)
Reply
Zacytować: Originally Posted by dunciboy nawiasem mówiąc nigdy nie dołączaj do serwera killcam ;-) Cóż, jeśli masz bardzo dyskretny temat, to killcam jest w porządku. Tylko upewnij się, że odrzut jest włączony, a nie wyłączony. I nie gap się w ściany
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)