Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Narzędzia Fredaikis Warz   Zaczynam uczyć się programowania i dobrze się bawić, tworząc małe aplikacje. Oczywiście, że wypuszczę tutaj w tym poście. Nie oczekuj hacków takich jak aimbots, esp, etc ...   Narzędzia te należy wykorzystywać na własne ryzyko. Będę publikował wszystkie moje narzędzia, gdy tylko będą gotowe do wydania, a także zaktualizuję wszystkie narzędzia o nowe funkcje.   Wszystkie moje narzędzia będą zawierać opis użycia w samym programie. W tym poście nie ma potrzeby dodatkowych poradników. (chyba że odpowiem na pytania). Jeśli masz jakieś pytanie, nie zapomnij wspomnieć o projektach, o których mówisz.     Wydania   Sniper Maker Ten mały program to program, który zamienia każdą broń podstawową w snajpera. Możesz zrobić to również ręcznie (Manual manual). Ale jak powiedziałem: - Nie spodziewaj się, że zabijesz kogoś z pistoletem ponad 100m. - Obrażenia będą takie same jak w oryginalnym pistolecie. - Nadal będzie odrzut i spadnie kula.   Uwaga: RUN WARZ PRZED HACK Dziennik zmian:           v1.0 - Pierwsze wydanie v1.1 - Aktualizacja Warz 11
Reply
brzmi świetnie! Nie mogę się doczekać, aby spróbować zmieniacza plecak, lol
Reply
ok, fajnie miło .. Chcę zmienić zmieniacz plecaka hehe
Reply
W najbliższy weekend wydam prawdopodobnie 1 - 2 więcej. Najwyraźniej producent m107 nie działa z powodu aktualizacji warz, zaktualizuję go tak szybko, jak tylko będę mógł
Reply
tak! jak nie mogę, ponieważ mój paragar to dewaluacja waluty. aprobechan pozostałe ... proszę, zostań na czarnej liście!
Reply
To bardzo dobry program
Reply
Nie mogę się doczekać crackera ze skrytki !!
Reply
Zacytować: Originally Posted by ggshow12 To bardzo dobry program Czy to działa dla ciebie?
Reply
DOBRA ROBOTA!
Reply
umiesz nagrać wideo?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)