Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompleksowy zasób skryptów
Członkowie UC witajcie,   Jestem stosunkowo nowy, jeśli chodzi o gry FPS z funkcjami skryptowania. Czy są dostępne obszerne instrukcje dotyczące "instrukcji" tworzenia podstawowych skryptów i powiązań lub sortowania poleceń skryptów i ich parametrów.   Chciałbym utworzyć skrypt lub powiązanie, nie jestem pewien co do terminologii, która spowoduje aktywację widoku Centrum (tj. Ponowne ustawienie siatki na równoległe do podłoża), gdy kliknę prawym przyciskiem myszy, ostatecznie chcąc rozwinąć to w życie można zablokować siatkę w widoku środkowym, gdy kliknięcie prawym przyciskiem myszy jest wyłączone.   Anway, czekam na produktywne odpowiedzi.   Twoje zdrowie
Reply
Myślę, że masz na myśli coś takiego jak autohotkey? http:
Reply
Nie chodziło mi o narzędzia makro stron trzecich, ale raczej o to, jak to zrobić za pomocą makr do skryptów gier. Jestem pewien, że mógłbym to zrobić w ASM, ale naprawdę próbuję to zrobić za pomocą makr do skryptów gier. Zasadniczo, jestem tuż po zasobie, aby pomóc mi nauczyć się kilku podstawowych skryptów kodu cod4, a następnie niektórych.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)