Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karty wideo
#1
Teraz jestem w roli ojca chrzestnego i mam problemy z moją kartą wideo i wiele razy gra się zacina lub dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem ... Kiedy gra się uruchamia pojawia się okno mówiące "Twoja karta wideo nie ma sprzętu i punktu oświetlenia" ... jak mam mieć sprzęt, ponieważ mój laptop ma tylko 1 rok? Jak mogę rozwiązać ten problem?
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by hobbsie999 Teraz jestem w roli ojca chrzestnego i mam problemy z moją kartą wideo i wiele razy gra się zacina lub dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem ... Kiedy gra się uruchamia pojawia się okno mówiące "Twoja karta wideo nie ma sprzętu i punktu oświetlenia" ... jak mam mieć sprzęt, ponieważ mój laptop ma tylko 1 rok? Jak mogę rozwiązać ten problem? Twoja karta graficzna dla laptopów nie wystarczy do pełnej obsługi gry, a ponieważ jest to laptop, nie ma nic, co można z tym zrobić. Wiek też nie ma znaczenia, można kupić teraz zupełnie nowego laptopa, który będzie działał dobrze z IE, Word i Excel, ale w ogóle nie byłby w stanie bawić się w Godfather. Wszystko zależy od tego, jakie komponenty MOŻESZ DOSTARCZYĆ, gdy kupisz.
Reply
#3
Większość laptopów ma wbudowane rozwiązania graficzne, które nie nadają się do niczego bardziej zaawansowanego niż odtwarzanie filmów DVD. Jeśli jest to jeden z tych procesorów Intel GMA (Graphics Media Accelerator), to jest to nic więcej jak tylko graficzne rozwiązanie dx8.1, które nie zrobi nic więcej poza grą tetris i trałowiec. Również ilość pamięci RAM może (i będzie stanowić problem), ponieważ większość z tych kart "kradnie" systemową pamięć RAM jako własną. Oznacza to, że masz mniej pamięci RAM na inne zadania. Jeśli odeślesz markę / model laptopa, wtedy możemy powiedzieć ci lepiej, czy będzie on obsługiwał gry.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)