Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakiejkolwiek nowej metody paks?
#1
cześć .. Ktoś zna metodę "bez podłogi" ..? Nie jestem hackerem i nie jestem imodernistą chłopczykiem szukającym pomocy   więc dziękuję najpierw   Druga rzecz, którą chcę może być jeden pm pm dla forum Chin pls?
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by desperado195 cześć .. Ktoś zna metodę "bez podłogi" ..? Nie jestem hackerem i nie jestem imodernistą chłopczykiem szukającym pomocy więc dziękuję najpierw Druga rzecz, którą chcę może być jeden pm pm dla forum Chin pls? Jesteś Leencherem. Dziękuję za wyjaśnienie. To forum nie jest przeznaczone dla tego typu osób. Idź się czegoś nauczyć.
Reply
#3
Chewy
Reply
#4
Po prostu idź google, nowe metody są na chińskich forach
Reply
#5
Co się stało z nitką "narzędzie do pakowania", czy ktoś wie? Czy to jest usunięte?
Reply
#6
jest ktoś, kto pakuje się, by spakować dla niego broń i tłumiki z kulkami
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by sinthink Co się stało z nitką "narzędzie do pakowania", czy ktoś wie? Czy to jest usunięte? Nie wykryto. Używam go z obejściem, które znalazłem. Po prostu użyj trochę swojego mózgu, a sam to zrozumiesz. Wszelkie paczki działają. Z wyjątkiem No refoil ones.
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie kwskii Nie wykryto. Używam go z obejściem, które znalazłem. Po prostu użyj trochę swojego mózgu, a sam to zrozumiesz. Wszelkie paczki działają. Z wyjątkiem No refoil ones. używasz narzędzi asasam? Mam pytanie, czy mogę prosić?
Reply
#9
Chłopaki, posłuchajcie; paks działają bardzo dobrze, szukaj nowego BYPASSA !!
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by str4p Chłopaki, posłuchajcie; paks działają bardzo dobrze, szukaj nowego BYPASSA !! G4briel to thesaw na niezgodę możesz mi pomóc plz? mam problem z narzędziami asasam, dziękuję bardzo
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)