c2i forums

Full Version: Resetowanie komputera
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
dzień dobry Więc Gram krzyżowo, ale po przejściu 30 min - 40 min mój komputer się resetuje czemu? Mój komputer jest szybki, nigdy tego nie dostałem Czy możecie mi pomóc?   EDYTOWAĆ: Nie resetowałem, zauważyłem, że pozostaje na czarnym ekranie.
Czy to mogą być problemy z temperaturą? Proponuję sprawdzić temps.
Zacytować: Originally Posted by hanoi22 Czy to mogą być problemy z temperaturą? Proponuję sprawdzić temps. Tak, to brzmi jak problemy z przegrzewaniem. Spróbuj uruchomić monitor tymczasowy i zobacz, na czym polega jego maksymalizacja. (Są darmowe, wystarczy przeszukać Google.) Prawdopodobnie kierowcy zawodzą. Jaką masz kartę wideo?
Mogę prawie zagwarantować, że to twój procesor, jeśli po prostu Ponownie uruchomi X ilość minut odtwarzania gry wideo. Spróbuj wydmuchać 1-2-letnie zbieranie kurzu z Twoich fanów i wyjść ze swojej skrzynki. Twoja karta wideo zacznie się zawieszać / Artefakty na ekranie Jeśli się przegrzeje; Większość czasu. Powinieneś nadal je czyścić i odkurzać.
Zacytować: Napisał SimPle01 Mogę prawie zagwarantować, że to twój procesor, jeśli po prostu Ponownie uruchomi X ilość minut odtwarzania gry wideo. Spróbuj wydmuchać 1-2-letnie zbieranie kurzu z Twoich fanów i wyjść ze swojej skrzynki. Twoja karta wideo zacznie się zawieszać / Artefakty na ekranie Jeśli się przegrzeje; Większość czasu. Powinieneś nadal je czyścić i odkurzać. problemem jest to, że Duster nigdy nie trwa
Czy ciekawa jest Twoja karta wideo ATI lub NVIDIA? Jego def brzmi jak jego przegrzanie lub twoi kierowcy mają pewne problemy.
Dziękuję za uwagę. Mam NVIDIA 8500 gt. procesor Intel Core 2 Quad MotherBoard DG41TY Intel (nowy) Nie wiem zbyt wiele na temat lodówek, choruję i próbuję go wyczyścić. Patrząc na Everest, wykonam kilka testów, gdy nie gram i podczas grania. Dzięki, bracia, bardzo mi pomogliście. EDYTOWAĆ: Och, zapomniałem powiedzieć. Kupiłem moją płytę główną kilka miesięcy temu, więc nazwałem jakiegoś profesjonalistę, żeby to ująć, ale nie wiem, czy postawił chłodnice prawidłowo. A więc z dziwnym dźwiękiem, źle to sprawdzam
Zamierzam to wyczyścić i umieścić inne fajne urządzenie. Czy to rozwiąże problem?
Tak, to może rozwiązać problem
ktnx Freaky
Pages: 1 2