c2i forums

Full Version: Jeśli ulegniesz awarii podczas hakowania, NIGDY go nie zgłaszaj!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Jak widać, wysyła również informacje o DLL, który został wstrzyknięty. Więc proszę, nie rób tego dla własnego dobra.
Dobrze wiedzieć, ale na pewno nikt nie używa tej funkcji
lMFAO tak, robią @TIGERHax
informacje te trafiają do Microsoftu, więc jeśli ktoś nie skontaktuje się z twórcą gry, nie opuszcza tego miejsca.
Wątpię, aby trafił do Microsoftu, razem z nim mają swój własny program do obsługi awarii i pliki dzienników pakietów. Tak, nie wysyłaj tego, ale wątpię, żeby mieli czas, aby naprawdę przejrzeć je wszystkie.
Zacytować: Originally Posted by s0beit Wątpię, aby trafił do Microsoftu, razem z nim mają swój własny program do obsługi awarii i pliki dzienników pakietów. Tak, nie wysyłaj tego, ale wątpię, żeby mieli czas, aby naprawdę przejrzeć je wszystkie. ah, w takim przypadku mądrze byłoby nie wysłać go.
: P Wątek ten ma zamiar dać im pomysły.
Zacytować: Originally Posted by s0beit Wątpię, aby trafił do Microsoftu, razem z nim mają swój własny program do obsługi awarii i pliki dzienników pakietów. Tak, nie wysyłaj tego, ale wątpię, żeby mieli czas, aby naprawdę przejrzeć je wszystkie. twoje prawo, przeglądałem to i to idzie przez WarZ ... nie microsoft ... próbowałem usuwać crashreport.exe i dll dla tego, ale nawet bez tego, to wysyła ... ktoś powinien dowiedzieć się jak przestań. Mam 6 raportów, które są gotowe do wysłania.
Dziękuję za rozwiązanie
Zacytować: Originally Posted by Doodle210 twoje prawo, przeglądałem to i to idzie przez WarZ ... nie microsoft ... próbowałem usuwać crashreport.exe i dll dla tego, ale nawet bez tego, to wysyła ... ktoś powinien dowiedzieć się jak przestań. Mam 6 raportów, które są gotowe do wysłania. naciśnij X w prawym górnym rogu. jeśli myślisz, że wysyła je nawet bez twojej permisji, po prostu zabij to za pomocą menedżera zadań. nie ma znaczenia, czy te raporty o awariach są na twoim komputerze tak długo, jak długo ich nie wysyła
Pages: 1 2