c2i forums

Full Version: Zakaz VAC na kontach rodzinnych
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Czy moje konto na Steam, które jest właścicielem gry z rdzy, zostanie zbanowane, jeśli użyję wykrytego hackowania na koncie, które uzyskuje dostęp do gry za pośrednictwem opcji udziałów rodziny Steam?
Tak, to będzie. Wysłane z mojego iPhone'a za pomocą Tapatalk
Tak, oba konta otrzymają zakaz, mówi to nawet w rodzinie spluwaczki udostępniającej ToS.
Nie myśl, że możesz dzielić rodzinę Rusta. mógłbym jednak być w błędzie.
Zacytować: Napisał MastaJP246 Nie myśl, że możesz dzielić rodzinę Rusta. mógłbym jednak być w błędzie. Zrobiłem to
Zacytować: Oryginalnie wysłany przez ALlsup Zrobiłem to Hmm .. próbowałem go sam i to nie zadziałało. Zwłaszcza DayZ i Rust nie mogły być udostępnione.
Zacytować: Napisał MastaJP246 Hmm ... próbowałem go sam i to nie zadziałało. Zwłaszcza DayZ i Rust nie mogły być udostępnione. Ja i mnóstwo innych osób dzielimy się rdzą bez żadnych problemów. Upewnij się, że wpiszesz ustawienia pary> udostępnianie rodziny i upewnij się, że zaznaczyłeś odpowiednie pola konta.
Czy na pewno nadal możesz go udostępnić? Pracuje dla mnie do dzisiaj
Zacytować: Napisał pierwotnie TheOneRU Czy na pewno nadal możesz go udostępnić? Pracuje dla mnie do dzisiaj Może zagwarantować, że działa. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 750 x 790.
Zacytować: Originally Posted by 0luke Może zagwarantować, że działa. http://i.gyazo.com/7a2871b23a1858c9a3dc7943d3bfb443.png Nie mogę znaleźć przycisku "odpowiednie konta". Przeszukałem dokładnie ustawienia pary. myślisz, że możesz go zeskanować dla mnie?
Pages: 1 2