c2i forums

Full Version: Kiedy FairFight zabiera SS z ekranu?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Zacytować: Napisał HOOAH07 Kto sprawdza ekrany? Prawdopodobnie nikt, chyba że zostaniesz zgłoszony.
One offshore miejsc pracy do chin, to kto to wygląda. Prawdziwa historia
Zacytować: Napisał DarkLinuxz One offshore miejsc pracy do chin, to kto to wygląda. Prawdziwa historia Myślę, że właśnie rozwiązałeś problem fałszywych banów. Niedostatecznie opłacani głodni pracownicy w sklepach z potami, którzy otrzymują wynagrodzenie za oszusta, którego znaleźli.
haha, zabrało mnie wołanie o uczciwego administratora, żeby został zbanowany, widziałem, co robił niziołek i myślałem, że to pieprzy. wyciągnął dxtory i teraz po prostu ładuje. ale tak, klipy artemis podsumowują to Otrzymujesz wiele screenów, zauważam to całkiem sporo.
Nie sądzę, żeby FairFight zrobił jakiś zrzut ekranu ponieważ Fairfight nie jest ANTI-CHEAT, to system, który zgłasza ludziom msg, a następnie jest badany w grze lub dziennikach.
zostać kopniętymi 100x od fairfight help za wiadomość pls.?
Na oficjalnym forum i nieoficjalnym komentarzu, że będzie to próba zmniejszenia liczby hacków na serwerach, tylko że taki system to gracze kickando praktycznie bez powodu podejrzeń o włamanie.
Zacytować: Napisał pierwotnie rocky01 Nie sądzę, żeby FairFight zrobił jakiś zrzut ekranu ponieważ Fairfight nie jest ANTI-CHEAT, to system, który zgłasza ludziom msg, a następnie jest badany w grze lub dziennikach. nie robią zrzutu ekranu na stronie internetowej Fairfight, mówi to wszystko
Zacytować: Napisał DarkLinuxz Nowy Fairfight ESP, robi to za Ciebie, więc nie musisz hakować! M107 # 16 w / Pomoc do gry Fairfight ESP - YouTube hahaha, tak. Też to widziałem. Czasami robią zrzut ekranu, gdy jest się blisko rzadkiej broni, powodując sekundę opóźnienia. więc jeśli będziesz się liczyć losowo, rozejrzyj się.
Pages: 1 2