c2i forums

Full Version: Czy zakazuje się sprzętu na rdzę?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? Wiem, że rdza używa EAC, więc jeśli założę nowe konto dla hakowania i zostanie zbanowany, czy dostanę zbanowane na moim głównym koncie, którego nigdy nie zdradziłem?
Jest co najmniej 2 wątki dosłownie pod twoimi oczami, po co tworzyć nowe? Czy zostanę zbanowany, jeśli inne konto włamie się na mój komputer lub gdzie się zalogowałem? W jaki sposób EAC dokonuje zakazu na koncie? te są na PAGE 1 i trudno ci je znaleźć
Zacytować: Originally Posted by bluntedits Jest co najmniej 2 wątki dosłownie pod twoimi oczami, po co tworzyć nowe? Czy zostanę zbanowany, jeśli inne konto włamie się na mój komputer lub gdzie się zalogowałem? W jaki sposób EAC dokonuje zakazu na koncie? te są na PAGE 1 i trudno ci je znaleźć Nie czyniło to bardziej jasnym. Niektórzy ludzie mówią, że tak, a niektórzy twierdzą, że to nie robi. Zacytować: Originally Posted by bluntedits Jest co najmniej 2 wątki dosłownie pod twoimi oczami, po co tworzyć nowe? Czy zostanę zbanowany, jeśli inne konto włamie się na mój komputer lub gdzie się zalogowałem? W jaki sposób EAC dokonuje zakazu na koncie? te są na PAGE 1 i trudno ci je znaleźć Po kopaniu i oglądaniu oficjalnej strony EAC mogę potwierdzić, że jeśli zostaniesz zbanowany, nadal będziesz mógł grać na nowym koncie, ale będziesz musiał usunąć kody z komputera / Jeśli zdecydujesz się na zakup nowej kopii zabronionej gry, zarejestruj ją lub kup na nowo utworzonym koncie. Przed instalacją usuń wszystkie kody z systemu i zrestartuj system przed zalogowaniem się na nowo zakupionym koncie. Jeśli nie wiesz, jak i gdzie zostały zainstalowane kody, możesz rozważyć ponowne sformatowanie dysku twardego i rozpoczęcie nowej instalacji systemu operacyjnego.
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez combat008 Nie czyniło to bardziej jasnym. Niektórzy ludzie mówią, że tak, a niektórzy twierdzą, że to nie robi. Dlaczego uważasz, że uzyskasz bardziej przejrzystą odpowiedź w trzecim wątku? OK, daję ci to: Tak, oni zakazują HWID.