c2i forums

Full Version: Legit player tutaj (wątek dyskusji)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Witam wszystkich.   Grałem w zasadzie od premiery, byłem zawsze w top 10 solo FFP, zabiłem wielu oszustów i umarłem dla wielu oszustów. Nie jestem tu po to, by mówić gówno lub obrażać kogokolwiek, tylko zastanawiając się, dlaczego tworzone są oszustwa, oni powoli niszczą tę grę. (co jest w porządku, bluehole jest niekompetentne, i jestem pewien, że pewnego dnia przyzwoity zespół programistów zrobi dobry BR, który nie jest tak łatwy do oszukania na Lmao.)   Wydaje mi się, że powoli tracę motywację, aby grać w tę grę legit, ze względu na ilość oszustów, i nic nie wydaje się, aby to zrobić.   Grałem w LoL ze skryptami i było całkiem fajnie. Mam nadzieję, że nie złamałem żadnych zasad tworzących ten wątek, próbując dostać 5 najlepszych w solówkach FPP i dalej umierać dla oszustów.
TAM Zawsze będzie oszustami w każdej grze. Nic z tego nie może zrobić, tylko pytanie, ilu tylko
Czy ktokolwiek może zobaczyć poohole łączące swoje gówno i utrudniające tworzenie oszustów? A może coś takiego po prostu się nie wydarzy. Twórcy wydają się dość nieświadomi, aby być szczerym.
Zacytować: Napisał niggapls99 Czy ktokolwiek może zobaczyć poohole łączące swoje gówno i utrudniające tworzenie oszustów? A może coś takiego po prostu się nie wydarzy. Twórcy wydają się dość nieświadomi, aby być szczerym. Musisz tylko ominąć BE, aby móc robić, co tylko chcesz. tak się nie stanie.
Zacytować: tylko zastanawiam się, dlaczego tworzone są oszustwa
Zacytować: Originally Posted by Windows x64 Musisz tylko ominąć BE, aby móc robić, co tylko chcesz. tak się nie stanie. Mam dość ograniczoną zdolność kodowania, głównie .lua od kiedy użyłem / stworzyłem skrypty dla LoL, czy trudno jest ominąć BE? Nie miałbym nic przeciwko wypróbowaniu ESP, nie interesując się niczym innym. Zacytować: Originally Posted by dajuda Czaiłem się przez chwilę, widziałem ten film, kiedy został opublikowany, lol, wygląda jak zabawa.
Zacytować: Originally Posted by dajuda lmao halarious i dobra muzyka
Zacytować: Napisał niggapls99 tylko zastanawiam się, dlaczego tworzone są oszustwa Ponieważ istnieje ogromny popyt na to. Dla niektórych oszustwo to praca na pełen etat.
Zacytować: Originally Posted by dajuda doskonały przykład
Zacytować: Napisał niggapls99 po prostu zastanawiam się, dlaczego tworzone są oszustwa, oni powoli niszczą tę grę. Dopóki nie uświadomisz sobie, że oszukiwanie jest kolejną grą w samą grę! Mam nadzieję, że zrozumiesz mój punkt widzenia
Pages: 1 2