c2i forums
Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Rust (http://c2i.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? (/thread-5331.html)Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? - dedychika - 11-19-2018

Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? Wiem, że rdza używa EAC, więc jeśli założę nowe konto dla hakowania i zostanie zbanowany, czy dostanę zbanowane na moim głównym koncie, którego nigdy nie zdradziłem?


RE: Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? - ipcicehsu - 11-19-2018

Jest co najmniej 2 wątki dosłownie pod twoimi oczami, po co tworzyć nowe? Czy zostanę zbanowany, jeśli inne konto włamie się na mój komputer lub gdzie się zalogowałem? W jaki sposób EAC dokonuje zakazu na koncie? te są na PAGE 1 i trudno ci je znaleźć


RE: Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? - ulovesuji - 11-19-2018

Zacytować: Originally Posted by bluntedits Jest co najmniej 2 wątki dosłownie pod twoimi oczami, po co tworzyć nowe? Czy zostanę zbanowany, jeśli inne konto włamie się na mój komputer lub gdzie się zalogowałem? W jaki sposób EAC dokonuje zakazu na koncie? te są na PAGE 1 i trudno ci je znaleźć Nie czyniło to bardziej jasnym. Niektórzy ludzie mówią, że tak, a niektórzy twierdzą, że to nie robi. Zacytować: Originally Posted by bluntedits Jest co najmniej 2 wątki dosłownie pod twoimi oczami, po co tworzyć nowe? Czy zostanę zbanowany, jeśli inne konto włamie się na mój komputer lub gdzie się zalogowałem? W jaki sposób EAC dokonuje zakazu na koncie? te są na PAGE 1 i trudno ci je znaleźć Po kopaniu i oglądaniu oficjalnej strony EAC mogę potwierdzić, że jeśli zostaniesz zbanowany, nadal będziesz mógł grać na nowym koncie, ale będziesz musiał usunąć kody z komputera / Jeśli zdecydujesz się na zakup nowej kopii zabronionej gry, zarejestruj ją lub kup na nowo utworzonym koncie. Przed instalacją usuń wszystkie kody z systemu i zrestartuj system przed zalogowaniem się na nowo zakupionym koncie. Jeśli nie wiesz, jak i gdzie zostały zainstalowane kody, możesz rozważyć ponowne sformatowanie dysku twardego i rozpoczęcie nowej instalacji systemu operacyjnego.


RE: Czy zakazuje się sprzętu na rdzę? - grupoimago21 - 11-19-2018

Zacytować: Oryginalnie wysłane przez combat008 Nie czyniło to bardziej jasnym. Niektórzy ludzie mówią, że tak, a niektórzy twierdzą, że to nie robi. Dlaczego uważasz, że uzyskasz bardziej przejrzystą odpowiedź w trzecim wątku? OK, daję ci to: Tak, oni zakazują HWID.