Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[VoliBot] GUI v.5.22
#1

Witajcie kumple.   Tutaj masz, GUI Volibot do najnowszego wydania LoL ... v5.22       Pamiętaj, że za każdym razem, gdy konfigurujesz konto po raz pierwszy, nastąpi awaria (wkrótce to naprawię), ale działa to jak czar do reszty czasu i do następnych.   mam nadzieję, że to lubisz           Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 956 x 700.           POBIERZ: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=15984 (informacje o wirusie)       kredyty idą do Maufeat (jestem tylko modder)
Reply
#2

Plik jest bezpieczny w użyciu. Dziękuję za twój wkład. Plik zatwierdzony SHA256: 500965d3e6c958f380cd61bb3731c4b5cbdc3638b0d0ef956a861a1d89a3e0a8 - VoliBot.exe Zainteresowany tym, jak analizujemy pliki? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. Uwaga: Plik łączy się z Internetem (jest potrzebny do tego celu). Plik NIE udostępnia / nie ujawnia żadnych informacji o rachunkach.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by klurosu http://i58.tinypic.com/kcdwr7.png Witajcie kumple. Tutaj masz, GUI Volibot do najnowszego wydania LoL ... v5.22 Pamiętaj, że za każdym razem, gdy konfigurujesz konto po raz pierwszy, nastąpi awaria (wkrótce to naprawię), ale działa to jak czar do reszty czasu i do następnych. mam nadzieję, że to lubisz http://i.imgur.com/LqNLXEb.gif POBIERZ: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=15984 (informacje o wirusie) kredyty idą do Maufeat (jestem tylko modder) Przepraszam za pytanie, ale możesz mi powiedzieć, proszę, co to jest?
Reply
#4

Łączy się z grą automatycznie, więc inne oprogramowanie do skryptowania może grać dla Ciebie. Większość ludzi używa go do kolejkowania ARAM, a następnie używa L # lub BOL, aby zagrać w grę dla nich.
Reply
#5

Zacytować: Napisał pierwotnie joshk6656 Łączy się z grą automatycznie, więc inne oprogramowanie do skryptowania może grać dla Ciebie. Większość ludzi używa go do kolejkowania ARAM, a następnie używa L # lub BOL, aby zagrać w grę dla nich. Inne skrypty jak ?? przykro mi, właśnie zobaczyłem LoL, byłem: O i nie rozumiem lmao.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by azndee2 Inne skrypty jak ?? przykro mi, właśnie zobaczyłem LoL, byłem: O i nie rozumiem lmao. To po prostu dołącza do gry, a następnie ludzie używają bot of legends, league sharp lub elobuddy, aby zautomatyzować grę. Dotyczy to głównie osób, które chcą wyrównać rachunki 1-30 lub IP farmy
Reply
#7

WYKRYTY?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)