Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wskaźnik do funkcji?
#1

Wskaźnik do funkcji?
Reply
#2

Kod: int y = x2 (); Musisz to zrobić w ten sposób.
Reply
#3

Zacytować: Wysłany przez pierwotnie krystalgamer Kod: int y = x2 (); Musisz to zrobić w ten sposób. W porządku, więc tak po prostu funkcjonują? Więc wskaźniki do zmiennych są deferefenced przy użyciu * i dla funkcji jest tak jak wysłałeś? Nie rozumiem, myślę. y = x2 (); właśnie korzysta z funkcji x2 (). Więc y przytrzyma wartość, która zwraca x2 (). Ale myślałem, że x2 powinno być tylko wskaźnikiem do funkcji. Dlaczego mogę go od razu używać?
Reply
#4

Zacytować: Napisał pierwotnie gr4n000r W porządku, więc tak po prostu funkcjonują? Więc wskaźniki do zmiennych są deferefenced przy użyciu * i dla funkcji jest tak jak wysłałeś? Nie rozumiem, myślę. y = x2 (); właśnie korzysta z funkcji x2 (). Więc y przytrzyma wartość, która zwraca x2 (). Ale myślałem, że x2 powinno być tylko wskaźnikiem do funkcji. Dlaczego mogę go od razu używać? Ponieważ każda funkcja jest wywoływana przez wskaźnik. Typ funkcji w C ++ to tylko abstrakcja.
Reply
#5

Teraz pokazuje tylko, że nie wkładasz żadnego wysiłku w odkrywanie własnych problemów. Przejdź do książek lub po prostu wyszukaj artykuły na temat wskaźników, arytmetyki wskaźników itp.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by M i c h a e l Teraz pokazuje tylko, że nie wkładasz żadnego wysiłku w odkrywanie własnych problemów. Przejdź do książek lub po prostu wyszukaj artykuły na temat wskaźników, arytmetyki wskaźników itp. Ok, nie dostaję cię tutaj? Wszystko, co robię, to oglądanie filmów i czytanie nut o wskaźnikach tego dnia. Potem zacząłem bawić się z nimi, więc jak nie staram się wyłapać moich problemów? Pomyślałem, że to może być właściwe miejsce, by zapytać, czy jestem z czymś pomieszany. Które całkowicie jestem, jak stwierdzono powyżej. Po prostu próbuję się uczyć, sir.
Reply
#7

Zacytować: Napisał pierwotnie gr4n000r Wszystko, co robię, to oglądanie filmów i czytanie nut o wskaźnikach tego dnia. Dlatego kazałem przeczytać książkę. Nie odejmujesz 3 bajtów, które odejmujesz 12 (sizeof (int) * 3). Właśnie dlatego powiedziałem arytmetykę wskaźników Google. Twój punkt widzenia stosy miały rację. Wystarczy spojrzeć na diagram stosu. Ale sposób, w jaki obliczyłeś pozycja number2 jest niewiarygodna i to, co właśnie zrobiłeś.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by M i c h a e l Dlatego kazałem przeczytać książkę. Nie odejmujesz 3 bajtów, które odejmujesz 12 (sizeof (int) * 3). Właśnie dlatego powiedziałem arytmetykę wskaźników Google. Twój punkt widzenia stosy miały rację. Wystarczy spojrzeć na diagram stosu. Ale sposób, w jaki obliczyłeś pozycja number2 jest niewiarygodna i to, co właśnie zrobiłeś. Dzięki. Kay, musisz wtedy przejrzeć arytmetyczne wskaźniki. Po prostu pomyślałem, że powinienem się już o tym dowiedzieć, ponieważ oglądałem 2 różne wideo o wskaźnikach. Wygląda na to, że po prostu omówili podstawy wskaźników. Dzięki za wskazanie mi właściwego kierunku.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)