Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

https:
Reply
#2

Czy ktoś jeszcze jest ciekawy, skąd bierze te aktualizacje? EDYCJA: przed napływem graczy pytających, jak to zrobić. Zatrzymać Spójrz na to Proszę. Błagam Cię. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 2224 x 264.
Reply
#3

Co to jest "0 sekund plus krew"? Nigdy o tym nie słyszałem. Niedawno zacząłem też używać modów PAK. Jestem raczej zaznajomiony z komputerem, więc nie miałem problemu z jego konfiguracją przy użyciu Metody 4, a nawet dodałem dodatkową ochronę do plików. Moje pytanie brzmi, czy to ważne, jeśli zaktualizuję te pliki PAK? Na przykład, jeśli będę używał tych, które mam teraz, zwiększy moje szanse na bana, czy powinienem je zaktualizować, gdy zostaną zatwierdzone?
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by Hectzo Co to jest "0 sekund plus krew"? Nigdy o tym nie słyszałem. Niedawno zacząłem też używać modów PAK. Jestem raczej zaznajomiony z komputerem, więc nie miałem problemu z jego konfiguracją przy użyciu Metody 4, a nawet dodałem dodatkową ochronę do plików. Moje pytanie brzmi, czy to ważne, jeśli zaktualizuję te pliki PAK? Na przykład, jeśli będę używał tych, które mam teraz, zwiększy moje szanse na bana, czy powinienem je zaktualizować, gdy zostaną zatwierdzone? 0 sekund + krew oznacza natychmiastowe bandażowanie, gdy otrzymasz obrażenia, gdy tylko będzie to możliwe. Nie przestaniesz bandażować przez 5 sekund, natychmiast zaczniesz bandażować EDYCJA: przykład: Przykład: https://www.youtube.com/watch?v=7nUvLM39iUw (Podziękowania dla Kingofthedead za opublikowanie)
Reply
#5

już żałobne pragnienie, aby spróbować)
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by petitforet Czy ktoś jeszcze jest ciekawy, skąd bierze te aktualizacje? EDYCJA: przed napływem graczy pytających, jak to zrobić. Zatrzymać Spójrz na to Zarzuty Błagam Cię. https://i.gyazo.com/9aa19a7a1d60bc89...f8c8dd6c64.png Prawdopodobnie na niektórych chińskich forach
Reply
#7

Niezły udział!
Reply
#8

Dzięki za wszystkie te akcje. Nawiasem mówiąc, czy te bandaże Insta nie są oczywiste? Mogłoby to łatwo doprowadzić do zakazu, jeśli zostaniesz wystarczająco poinformowany.
Reply
#9

Teraz ten facet ma zakaz vac. https:
Reply
#10

Miły!
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)