Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CoD4CHBalance

COD4 CHBalance ~ King-Orgy     Feutures: Kolorowe modele - 2 różne kolory dla każdego zespołu widoczne i niewidoczne AntiFogDumps   Kompatybilny z: Dla użytkowników systemu Windows XP: Pobierz Downloade COD4CHBalance_XP.rar W przypadku użytkowników systemu Windows Vista należy pobrać aplikację COD4CHBalance_VISTA.rar     jeśli inne pliki nie działają Proszę pobrać COD4CHBalance_v1_0.rar   Call of Duty 4 Wersja ALL Bez v1.1     Hack jest już gotowy do PB (wersja PB v2.200)   Napisy: Sycore (ekspert ekspertów D3D), Crx, momsbot fags, msdn, gamedeception i wszyscy, których odradzam   Pobierz użytkowników Vista:   http:
Reply

wszystko jest niczym "."
Reply

Windows 7 plzzzz
Reply

Zacytować: Originally Posted by kaaskoppiej Windows 7 plzzzz przywiąż adres DrawIndexedPrimitive z win7, a następnie załadowałem wersję dla win7
Reply

oh no``` moje okno to xp ~ [Auto połączone - 14:22:54 UTC] [evenNOTbalance] -> [0x]. [0x] co to jest? Nie mogę uruchomić `` `
Reply

ciągle się nie udaje zastrzyk ..., a inne wtryskiwacze po prostu nie działają
Reply

Nice Release Bro.
Reply

Dobrze jest zobaczyć niektóre publiczne hacki CoD. Dzięki za wydanie.
Reply

skróty klawiszowe?
Reply

w końcu możesz to zrobić bez spadku liczby klatek na sekundę w cod4? pamiętaj, że podczas korzystania z tego fps przejdzie od 125 do 30 (jego metoda zahaczania nadal działa na opóźnienie fps) Edycja: Nvm Nadal duży spadek liczby klatek na sekundę
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)