Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FourDeltaOne zewnętrzny celownik radaru
#1

Zobaczmy, ile czasu to pozostanie niewykryte Jak tego użyć : Uruchom grę Uruchom hack Wprowadź dowolny mecz włamanie automatycznie włącza się Jeśli to nie działa, spróbuj otworzyć hack, gdy jesteś w grze.   Zrzut ekranu :             Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1294 x 757.           Napisy: Wszyscy oryginalni zewnętrzni wykonawcy, Generał Shepherd i ja   Praca nad 4D1 28/06/2012   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=7448     Jeśli nie możesz go pobrać, poczekaj aż administratorzy go przeproszą.   Aha, a plik jest duży, ponieważ dodałem pliki directx do samego projektu, aby uniknąć błędów. Jestem prawie pewien, że to nic nie pomoże, ale tylko upewnię się, że dodałem   ZAPAMIĘTAJ : To jest dla mod "FourDeltaOne" (nie wersja parowa) Działa TYLKO w trybie okienkowym. Działa i nie został wykryty (ostatnio testowany: 29/06/2012)   AKTUALIZACJA:   http://www.unknowncheats.me/forum/ca...dated-4d1.html Ten ma pełne funkcje, nie tylko radar.
Reply
#2

Absolutnie Crap !! Nie działa, nie w trybie okna, a nie w trybie pełnym co za gówno
Reply
#3

Działa, oczywiście nie masz pojęcia o czym mówisz. http://i.imgur.com/Q0uLq.png
Reply
#4

lol na jakich Windows XP? nie, to tylko strata czasu
Reply
#5

Zacytować: Napisał pierwotnie 444555 lol na jakich Windows XP? nie, to tylko strata czasu Wykorzystuje nakładkę aero, więc nie działa na Windows XP.
Reply
#6

Zacytować: Napisał pierwotnie 444555 lol na jakich Windows XP? nie, to tylko strata czasu Spróbuj najpierw wyjaśnić, jaki masz system, jakie problemy występują itp., Więc przynajmniej może spróbować pomóc Ci w jego działaniu, zamiast po prostu płakać.
Reply
#7

Hack działa doskonale na moim systemie. Używam systemu Windows 7 Pro x64. Jeden niewielki problem: Krzyżyk znajduje się poza centrum każdej rozdzielczości, na którą próbuję, zwykle gram na 1600x900, ale nie jest to nic ważnego, ponieważ mogę po prostu ADS lub coś takiego.
Reply
#8

Zacytować: Napisał pierwotnie 444555 Absolutnie Crap !! Nie działa, nie w trybie okna, a nie w trybie pełnym co za gówno To, że jesteś opóźniony, nie oznacza, że Hack to bzdura ...
Reply
#9

Windows 7 - Home Premium SP1 64 Bit, Microsoft Net Framework 4, Odtwarzane w trybie okienkowym i Pełny ekran - wszystkie testowane radary nie są wyświetlane. i wiem, jak uruchomić HACK !!!! próbowałem biegać z
Reply
#10

dla mnie to działa. tryb okienkowy i najpierw rozpoczynam hack po uruchomieniu gry. uruchom hack w menu głównym
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)