Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

C 11 Wątek dyskusji

Zacytować:         Originally Posted by kingdeking       Jest czysty, ponieważ masz już typedef w nagłówkach windows. Ale wyobraź sobie odwróconą funkcję, którą zahaczasz. W końcu będziesz musiał napisać typedef. Możesz go zawinąć w variadic tempalte, ale jest prawie taki sam ^^ Z C ++ 14 będziemy mieli funkcje lambda z variadic, co może dodatkowo poprawić składnię.         Ale standard C ++ 14 zostanie zaimplementowany w Visual Studio 2020 przez Microsoft   b2t: To miły pomysł + rep
Reply

dlaczego nie masz go jako wtyczki visual studio? o0 Zacytować: Originally Posted by kingdeking Przy C 14 będziemy mieli funkcje lambda, które mogą dodatkowo poprawić składnię. i gui, networking, numeryczne i przy odrobinie szczęścia ALOTTA może nawet refleksja. Zacytować: Napisał agrippa Ale standard C 14 zostanie zaimplementowany w Visual Studio 2020 przez Microsoft co?
Reply

Zacytować: Originally Posted by buFFy co? Visual Studio 2013 nie obejmuje całego wsparcia C 11, więc pomyślałem, że zajmie to trochę czasu, aż wsparcie C 14 zostanie całkowicie zintegrowane Ale możesz też użyć innego kompilatora.
Reply

Zacytować: Originally Posted by buFFy dlaczego nie masz go jako wtyczki visual studio? o0 i gui, networking, numeryczne i przy odrobinie szczęścia ALOTTA może nawet refleksja. co? Żadna z tych rzeczy nie pochodzi z C 14 (chyba że przez "numeryczne" masz na myśli literały binarne?). Istnieją WG obecnie badające niektóre z tych rzeczy dla przyszłych specyfikacji (np. C 17) i
Reply

Zacytować: Wysłany przez pierwotnie RaptorFactor Żadna z tych rzeczy nie pochodzi z C 14 (chyba że przez "numeryczne" masz na myśli literały binarne?). Istnieją WG obecnie badające niektóre z tych rzeczy dla przyszłych specyfikacji (np. C 17) i
Reply

Zacytować: Originally Posted by buFFy Ups, masz rację, rzeczywiście mówiłem o 17. 14 to tylko poprawka dla 11, lol PRZEPRASZAM Cóż, tak naprawdę to nie C17 afaika. Wydaje mi się, że obecnie działa on tak, że nowe duże funkcje biblioteki są przetwarzane asynchronicznie jako specyfikacje techniczne, aby oddzielić je od długiego i powolnego procesu standaryzacji i umożliwić szybsze uzyskiwanie informacji zwrotnych i iteracji. Ponadto, kiedy powiedziałem WG w moim poprzednim poście miałem na myśli SG, możesz znaleźć ich listę na dole tej strony: http:
Reply

Ten wątek jest odsunięty od http:
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)