Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(Nowe działa .PAK)
#11

Zacytować: Originally Posted by Tim32 gra zaczęła sprawdzać pamięć podręczną pakietów publicznych, sprawdzają to w dziennikach gier. 5 moich znajomych otrzymało zakaz do 12.01.2118 nie używaj mklinka przynajmniej na razie. Przepraszam za mój angielski ale nadal korzystam z MKLINK
Reply
#12

mklink nie zostanie wykryty, przyjdzie z nowym anty-cheatem, ale do tego czasu, myślę, że to zadziała, ale musisz włożyć swoje paki do legalnego paku
Reply
#13

Zrobiłem to i zostałem zbanowany. 1. Rozpakowałem najnowszy "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak" i dodałem strukturę z najnowszej treści "TslGame-WindowsNoEditor.pak" z parametrem dla nograss w replack engine.ini na "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak" mklink = ban 2. Niech "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak" nietknięta zmiana na inny katalog mklink = ban RIP, ja też tak myślę.
Reply
#14

Paks wciąż działa dla mnie, po prostu zagrałem w kilka gier zaledwie 5 minut temu
Reply
#15

jeśli zastąpię ten oryginalny pak, mój dźwięk zostanie wyciszony w tym trybie. "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak" który plik powinienem wymienić?
Reply
#16

Zacytować: Napisał pierwotnie lukinhasboby jeśli zastąpię ten oryginalny pak, mój dźwięk zostanie wyciszony w tym trybie. "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak" który plik powinienem wymienić? scal oba paczki do "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak"
Reply
#17

Zacytować: Napisał pierwotnie PUBGOfficer scal oba paczki do "TslGame-WindowsNoEditor_sound.pak" Jak miksować? Możesz mi wytłumaczyć.
Reply
#18

Właśnie fyi, użyłem lolikuzz pak z moją nową metodą od ostatnich 24 godzin. Zagrał około 50 meczów, aw TOP NA SOLO awansował do top 300. Po około 4 godzinach gry dostałem globalny zakaz. Byłem ostrożny, ale wygląda na to, że teraz zwracają szczególną uwagę na pakty.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)