Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z wstrzykiwaniem

Cześć chłopaki, mam problem z wstrzykiwaniem. Kiedy wstrzykiwam każdy oszust zanim się podkochuje gra, jeśli dildo wtrysku się w czacie gry nie działa.Error-WarZ przestał działać
Reply

Zakładam, że używasz nowych hacków, a nie nieaktualnych. Mając to na uwadze, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić 1- Spróbuj wstrzyknąć w różnych obszarach. Odkryłem, że wstrzykiwanie w górach i innych obszarach o dużym nachyleniu spowodowało, że się zawiesiłem. Więc spróbuj poruszać się trochę i wstrzyknij ponownie 2- Wyłącz antywirus, może to spowodować awarię 3- jeśli wyłączyłeś go, ale dopiero po oznaczeniu biblioteki dll, wyłącz antywirus i ponownie pobierz hack. Od tego momentu wyłącz antywirus, gdy chcesz wstrzyknąć hack. Mam nadzieję, że to trochę pomoże
Reply

Najpierw dołącz do serwera, a następnie wprowadź plik .dll
Reply

wydaje mi to samo, chcę 1 rozwiązanie
Reply

jak wstrzykiwać?
Reply

Inject lub PerX, proszę o pomoc
Reply

Wellll, użyłem hacka, który działał, ale po ostatniej aktualizacji dostaję to za każdym razem, gdy wchodzę na serwer w / hack lub wchodzę na serwer, a następnie wstrzykuję ... Jeśli to jest twój przypadek, wierzę, że to jest spowodowane aktualizacja i hack nie są aktualizowane, aby przeciwdziałać grze.
Reply

kiedy uaktualnienie nadchodzi Hack D3D ????
Reply

Hacki są przecenione, po prostu zagraj w grę
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)