Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mass Dupe the Easy way. Szczegółowe
#11

Zacytować: Napisał peperonikiller Gdzie to nie działa? Mogę zrobić filmik, kiedy wrócę do domu. Podążyłem za wszystkim, co powiedziałeś, a kiedy podświetliłem mały plecak, alt-kartę i zalogowałem się na drugim kliencie, przełączałem się z powrotem do poprzedniego klienta, otrzymałem komunikat Błąd nie mógł połączyć się z serwerem serwera, spróbuj ponownie później, a potem zamknę go, pchnij grę na drugim klient, ale nic nie oszukało: /
Reply
#12

Zacytować: Napisał pierwotnie Psychokiller Podążyłem za wszystkim, co powiedziałeś, a kiedy podświetliłem mały plecak, alt-kartę i zalogowałem się na drugim kliencie, przełączałem się z powrotem do poprzedniego klienta, otrzymałem komunikat Błąd nie mógł połączyć się z serwerem serwera, spróbuj ponownie później, a potem zamknę go, pchnij grę na drugim klient, ale nic nie oszukało: / Musisz wyposażyć mały plecak szybciej, musi się wyposażyć, a gdy zobaczysz swój spadek sprzętu, powinien pokazać "Błąd nie może połączyć się z serwerem pelase spróbuj ponownie później" Dlatego upewnij się, że przed przejściem do programu uruchamiającego: Kliknij prawym przyciskiem myszy na plecaku i kliknij Zmień plecaki. Otworzy się ekran wyboru plecaka. Zaznacz mały plecak, ale tak naprawdę nie uderzaj jeszcze w zmiany. Następnie przejdź do programu uruchamiającego i zaloguj się PRAWO po zalogowaniu się, tak szybko, jak możesz przełączyć się na klienta i nacisnąć "Zmień", aby wyposażyć mały plecak. Mam nadzieję, że oczyszcza to wystarczająco, czasami nie mam go wyposażonego w czas, ale przez większość czasu robię.
Reply
#13

Ta metoda EXACT dupe z przełączaniem plecaków jest już na stronie głównej i ta metoda została już opublikowana co najmniej 5 razy wcześniej. Co to jest, do diabła, po raz kolejny? Próbujesz zarobić na przedstawicielu? Jak wtf szczerze nie rozumiem.
Reply
#14

Zacytować: Napisał peperonikiller Musisz wyposażyć mały plecak szybciej, musi się wyposażyć, a gdy zobaczysz swój spadek sprzętu, powinien pokazać "Błąd nie może połączyć się z serwerem pelase spróbuj ponownie później" Dlatego upewnij się, że przed przejściem do programu uruchamiającego: Kliknij prawym przyciskiem myszy na plecaku i kliknij Zmień plecaki. Otworzy się ekran wyboru plecaka. Zaznacz mały plecak, ale tak naprawdę nie uderzaj jeszcze w zmiany. Następnie przejdź do programu uruchamiającego i zaloguj się PRAWO po zalogowaniu się, tak szybko, jak możesz przełączyć się na klienta i nacisnąć "Zmień", aby wyposażyć mały plecak. Mam nadzieję, że oczyszcza to wystarczająco, czasami nie mam go wyposażonego w czas, ale przez większość czasu robię. Tak, wiem, że kiedyś zobaczyłem, jak mój plecak wylatuje, a kiedy zalogowałem się do innego klienta, wciąż nie dałem się nabrać, spróbuję jeszcze raz, powtórzę i tak, jestem pewien, że to działa.
Reply
#15

Zacytować: Napisał pierwotnie Psychokiller Tak, wiem, że kiedyś zobaczyłem, jak mój plecak wylatuje, a kiedy zalogowałem się do innego klienta, wciąż nie dałem się nabrać, spróbuję jeszcze raz, powtórzę i tak, jestem pewien, że to działa. Dzięki, dopilnuję, aby film był jak najszybciej.
Reply
#16

święte piekło przestań repostować lub daj kredyt tam, gdzie jest to konieczne. Na pierwszej stronie jest już ta metoda duplikowania SAME EXACT. Dlaczego ponownie publikujesz tę metodę?
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by sjmonkey święte piekło przestań repostować lub daj kredyt tam, gdzie jest to konieczne. Na pierwszej stronie jest już ta metoda duplikowania SAME EXACT. Dlaczego ponownie publikujesz tę metodę? Nie wiedziałem, że ta metoda została już odkryta. Tak jak powiedziałem, próbowałem na kilka różnych sposobów i natknąłem się na to przez przypadek. Jeśli jest to repost, to mod może się tym zająć.
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by sjmonkey święte piekło przestań repostować lub daj kredyt tam, gdzie jest to konieczne. Na pierwszej stronie jest już ta metoda duplikowania SAME EXACT. Dlaczego ponownie publikujesz tę metodę? nie, nie jest to i jest to szybsze i łatwiejsze ... z drugiej strony musisz się zalogować i dostać się do ekwipunku, a następnie upuść plecak .. jak powiedział to mieszanka metod i jego własnej metody .. nawet ja, który mogę 't uruchom 2 gry w tym samym czasie bo mój komputer jest gówno może dupe teraz thx do tego .. i jego sooooooo szybko, jeśli robisz sztaplowane przedmioty
Reply
#19

Ta i wszystkie inne metody dezinstalacji zostały załatane, nowy klient 9.3, który to naprawił. Nie możesz zalogować się na to samo konto w tym samym czasie za pomocą 2 programów uruchamiających. Kiedy gra powinna się zawiesić, nie upuszczasz wszystkich przedmiotów. Przynajmniej mógłbym podrobić 24 elementy.
Reply
#20

czekaj, więc ta metoda nadal działa?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)