Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otrzymanie zakazu IP
#11

http://proxylabs.netwu.com/ Aplikacje Gry itp..
Reply
#12

dzięki chłopaki.
Reply
#13

Czy twoja metoda zmieni twój IP ISP (IP, który wyświetla się, przechodząc na http://www.whatismyip.com lub http://www.ipchicken.com) Ubermouse?
Reply
#14

Zacytować: Napisał pierwotnie madman5 No cóż, jeśli rzeczywiście znajdujesz się za routerem, w przeglądarce internetowej, w pasku adresu typu http://192.168.0.1, który jest domyślny dla większości routerów. hasło jest zwykle admin. Będziesz musiał sprawdzić dokumenty lub podać nam markę / model routera. Przeglądając witrynę netgear wygląda jak domyślny użytkownik / hasło użytkownik: admin przełęcz: 1234 Możesz znaleźć swój lokalny adres IP, przechodząc do > Start > Uruchom > Wpisz "CMD" bez cytatów > Wpisz "ipconfig / all" ponownie w / o qoutes większość lokalnych adresów IP to 192.168. x - Po uzyskaniu adresu IP po prostu wpisz go na pasku adresu, a następnie pojawi się monit o podanie nazwy użytkownika-pw najczęstsze są użytkownik: admin przełęcz: 1234 użytkownik: admin pass: admin użytkownik: admin pass: "brak hasła" Stamtąd będziesz zalogowany i możesz zmienić swój ip / ports / mac ect.
Reply
#15

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie - = Shadow = - Czy twoja metoda zmieni twój IP ISP (IP, który wyświetla się, przechodząc na http://www.whatismyip.com lub http://www.ipchicken.com) Ubermouse? Jego metoda jest naprawdę dla statycznego kabla IP ppl, i tak, powinna zmienić IP addy, ponieważ ci dostawcy ISP 'tworzą' IP z MAC. Twój adres IP będzie zawsze czytał coś w rodzaju [email protected] _ISP.COM, chyba że przejdziesz przez proxy.
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by desktable Hmmm pass nie działa I pójdę na stronę netgears i rozejrzę się, ale jeśli ktoś, kto obejdzie zakaz IP na ts z programem takim jak proxy, uderzy mnie w pm lub opublikuje tutaj z instrukcjami OK, hasło brzmiało teraz w tej chwili Lol Cant wydaje się, że to działa Jeśli masz NetGear, aby uzyskać dostęp do konfiguracji routera, domyślnym adresem powinien być 192.168.1.1, administrator nazwy użytkownika i hasło administratora. Chociaż mam Linksysa, raz miałem połączenie bezprzewodowe, a niektóre n00b miały router NetGear bez żadnych haseł. Właśnie wpisałem adres routera, nazwę użytkownika, domyślne hasło i mogłem zrobić wszystko, co chciałem. Po uzyskaniu dostępu do konfiguracji administratora można zmienić MAC routera i tylko upewnić się, że otrzymasz nowe IP odłącz router na kilka minut. Mój ISP powiedział mi, że aby uzyskać nowe IP, musiałem rozłączyć się na co najmniej 48 godzin. Ponadto w zależności od używanej przeglądarki internetowej istnieją programy do podszywania się pod Twój adres IP. Na przykład dla Internet Explorera możesz użyć HideIP. Dla wtyczki pobierania FireFox o nazwie SwitchProxy.
Reply
#17

Za każdym razem, gdy zmieniam mój mac, moja sieć przestaje działać przez około 3 godziny, a programy, które wymieniali ludzie, nic nie robią dla TS, chyba że użyję ich źle, co robię, robiąc coś źle, w każdym razie, pomóżcie przetestować te programy na górze na TS i zobacz czy przechodzą przez IP BANS na TS i jeśli działa, opublikuj to, co zrobiłeś Również dla osób, które nie czytały powyżej i tych, którzy nie wiedzą, co oznacza skrót TS Teamspeak lol
Reply
#18

Co do cholery, możesz użyć PROXY do grania w grę? Użyłem tylko serwerów proxy dla przeglądarek internetowych.
Reply
#19

Zacytować: Napisał pierwotnie monkey6666 Co do cholery, możesz użyć PROXIE do grania w grę? Roger, ale nie wszystkie serwery lub gry go obsługują. Niektóre serwery proxy nie obsługują udp. Najlepiej, żebyś przeczytał o serwerach proxy.
Reply
#20

Mam wielką wątpliwość, czy będzie w stanie zmienić swoje routery mac addy, jeśli nie jest czarodziejem i pisze do niego własne oprogramowanie. Idź z proxy lub przeczytaj post zrobiony na ominięcie cenzury w Internecie. Aby zapoznać się z cenzurą internetową: http://www.tacopscheats.com/modules....iewtopic&t=434 Aby dowiedzieć się, jak korzystać z serwera proxy, aby zagrać w grę: http://www.tacopscheats.com/modules....light=play+100
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)