Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak prawidłowo wyczyścić HWID?
#11

Zacytować: Originally Posted by chapsterkidz próbowałem, że to nie działa w ogóle .. im szczerze mówiąc tylko na nowy komputer, bo to śmieszne spróbuj kupić nowy numer seryjny hdd / ssd lub spoofing twojego hdd / ssd
Reply
#12

Zacytować: Napisał RoboCopp spróbuj kupić nowy numer seryjny hdd / ssd lub spoofing twojego hdd / ssd czy istnieje program, który może podrobić mój numer seryjny?
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by chapsterkidz czy istnieje program, który może podrobić mój numer seryjny? nie mogę połączyć go, ale google to "PB DownForce"
Reply
#14

Jeśli kupiłeś nowy dysk twardy lub dysk SSD, usuń stary, inaczej wykryje on zbanowane urządzenie i kopnie.
Reply
#15

Zacytować: Napisał SlantRust EAC nie działa na maszynach wirtualnych. HWID (Identyfikacja sprzętu) nie jest generowany w jeden sposób. To jest inne. Niektóre anty-cheaty na przykład zakazywałyby tego, co powiedziałeś, podczas gdy inne oszustwo mogłoby zakazać innych specyfikacji. HWID nie oznacza dokładnie wszystkiego, co powiedziałeś, to znaczy sposób identyfikacji twojego sprzętu. Może to być tylko numer seryjny twojego dysku twardego lub tona więcej rzeczy. To źródło jest nieistotne, ponieważ Microsoft nie opracował EAC, więc nie może powiedzieć, co EAC używa do generowania HWID. to chyba zgrywanie, nigdy więcej nie gra rdzy
Reply
#16

tak tylko oszczędzam na nowy dysk twardy lub SSD i nie będę musiał kupować nowej grafiki itp., prawda? tylko te dwie rzeczy muszą się zmienić?
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by chapsterkidz tak tylko oszczędzam na nowy dysk twardy lub SSD i nie będę musiał kupować nowej grafiki itp., prawda? tylko te dwie rzeczy muszą się zmienić? Wielu moich znajomych się na to zgodziło, nie, przełączanie SSD / HDD nie ominęłoby prawdziwego bana HWID, niezależnie od tego, co ktoś mógłby powiedzieć, ponieważ zakazują więcej niż zwykłego numeru seryjnego hdd.
Reply
#18

Zacytować: Napisał SlantRust Wielu moich znajomych się na to zgodziło, nie, przełączanie SSD / HDD nie ominęłoby prawdziwego bana HWID, niezależnie od tego, co ktoś mógłby powiedzieć, ponieważ zakazują więcej niż zwykłego numeru seryjnego hdd. więc najlepiej jest po prostu zdobyć nowy komputer?
Reply
#19

Zacytować: Originally Posted by chapsterkidz więc najlepiej jest po prostu zdobyć nowy komputer? Jeśli zależy ci na tej grze, na pewno. Ale są sposoby na podszywanie się pod soo
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)