Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Namiot na pulpicie RSS
#1

Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc znaleźć taką aplikację.   To, czego szukam, to aplikacja, która może odbierać wiadomości z naszego intranetu, a następnie wszyscy użytkownicy podłączeni do sieci będą mogli zobaczyć przewijane namioty z wiadomościami na dole ich pulpitu tuż nad początkiem pasek zadań.   Natknąłem się na to:   http://www.ashkon.com/mwb.html   Wydaje się, że tylko wiadomości są przesyłane strumieniowo z Yahoo i Google. Chcę, aby był przesyłany strumieniowo z intranetu.   Jakieś pomysły progu, które mogą to zrobić? Każda pomoc będzie doceniona.
Reply
#2

jaki system operacyjny? znalazłem to: http://www.lloydslounge.org/feedticker/ ale myślę, że to tylko Mac jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz je zakodować.
Reply
#3

Czy naprawdę chcesz taki, który jest na stałe ustawiony i porusza się u dołu ekranu? Używam czytnika, który działa podobnie do programu Outlook, gdy otrzymasz wiadomość e-mail, gdy pojawi się nowy artykuł, pojawi się małe okienko z powiadomieniem w prawym dolnym rogu.
Reply
#4

System operacyjny oparty jest na systemie Windows (XP \ 2003) Myślę, że to nie musi być naprawione i przewijane jak namiot, ale to była jedna z pomysłów, które mi przekazano. Nie wiedziałbym nawet, gdzie zacząć kodować, i nie mogę znaleźć żadnych otwartych źródeł. Jeśli natkniesz się na jakiekolwiek inne, proszę informuj mnie na bieżąco, ale doceniam odpowiedzi. + przedstawiciel dla was obojga.
Reply
#5

Cóż, kanał RSS jest tylko dokumentem XML, dość łatwo jest sparsować dokument XML w C ++ / C #. Wystarczy, że wyświetlisz dane wyjściowe i pobierzesz je na przykład do ponownego pobrania pliku xml co 30 minut. Wątpię, byś znalazł czytnik RSS o otwartym kodzie źródłowym, ale jeśli podzielisz go na porcje, takie jak parser XML, który dałby ci podstawę do "odczytania" kanału RSS, a następnie poszukaj gdzie indziej wymagań interfejsu użytkownika.
Reply
#6

Natknąłem się na coś, co działa doskonale, ale jestem głupi, ponieważ najwyraźniej nie mamy kanału RSS i nie mogę wymyślić, jak go stworzyć. Zrobiłem to jako test: Kod: - Szkolenie techniczne: Basic Excel </ title> <link /> <description> To tylko test3 </ description> <language> en-us </ language> </ channel> </ rss> nazwał to rssedit.pl.xml, ale najwyraźniej nie zadziała. Kiedy przechodzę do lokalizacji tego pliku, nic nie widzę.
Reply
#7

Musisz powiedzieć przeglądarce, aby przeanalizowała go jako plik XML. Umieść to na górze. Kod:
Reply
#8

Zrobiłem to po kilku próbach. Jeszcze raz dziękuję Turv!
Reply
#9

Jaka jest nazwa tej aplikacji, od jakiegoś czasu szukam czegoś takiego
Reply
#10

które są dość denerwującymi błędami wygląda na to, że muszę napisać coś jeszcze
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)