Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tarło przedmioty
#11

Zacytować: Napisał Jay626 korzystając z hackowania AA, pozwala mu tworzyć wszystko bez planu, co oznacza, że admin ma tylko takie przedmioty, jak część 1 broni Hmmm, jeśli to nie jest serwerowe, to może użyć prywatnego hacka.
Reply
#12

plany odblokowują lub co xD Wytwarzanie bez znajomości tego projektu xd
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by FILIPOVIC plany odblokowują lub co xD Wytwarzanie bez znajomości tego projektu xd Czy masz dowód na to, że nie używał planu, aby go stworzyć?
Reply
#14

Serwer został wyczyszczony 1 godzinę temu i przychodzi na serwer, oglądam to na żywo na Twitch.tv/trausi bez zrzutów i on daje materiały wybuchowe do trausi?
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by FILIPOVIC Serwer został wyczyszczony 1 godzinę temu i przychodzi na serwer, oglądam to na żywo na Twitch.tv/trausi bez zrzutów i on daje materiały wybuchowe do trausi? Czy w ogóle czatuje lub się pojawia? Nie mogę zauważyć, że jesteś facetem "Gooby"
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by xenocidewiki Hmmm, jeśli to nie jest serwerowe, to może użyć prywatnego hacka. to prywatny hack ... mam go i mogę tworzyć wszystko, w tym elementy administracyjne bez planów. zagadka rozwiązana
Reply
#17

możesz wysłać mi ten kod, który mogę zbadać, proszę
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by FILIPOVIC możesz wysłać mi ten kod, który mogę zbadać, proszę Płatna dyskusja hackowa jest tutaj zabroniona.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)