Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otwarte drzwi hack?
#11

Właśnie powiedziałem, że mam rdzewieć i natychmiastowo zabić wszystkich wokół siebie, nie widząc ich, i otworzyć drzwi, żeby się nie zabawić. Teraz włamanie się do tego może być dobrym pomysłem, ale używanie go i nadużywanie go (tak jak robi to wiele dzieci) w grze to coś innego. ESP + Brak odrzutu jest wystarczający, aby uzyskać dobrą zabawę w grze bez niszczenia gry wszystkim graczom na serwerze. To moja opinia.
Reply
#12

Zacytować: Napisał Soletera Właśnie powiedziałem, że mam rdzewieć i natychmiastowo zabić wszystkich wokół siebie, nie widząc ich, i otworzyć drzwi, żeby się nie zabawić. Teraz włamanie się do tego może być dobrym pomysłem, ale używanie go i nadużywanie go (tak jak robi to wiele dzieci) w grze to coś innego. ESP + Brak odrzutu jest wystarczający, aby uzyskać dobrą zabawę w grze bez niszczenia gry wszystkim graczom na serwerze. To moja opinia. Zgadzam się z tobą, esp wystarczy mi. Natychmiastowe zabicie / noclip / inne wściekłości ma sens.
Reply
#13

Zacytować: Napisał Soletera Właśnie powiedziałem, że mam rdzewieć i natychmiastowo zabić wszystkich wokół siebie, nie widząc ich, i otworzyć drzwi, żeby się nie zabawić. Teraz włamanie się do tego może być dobrym pomysłem, ale używanie go i nadużywanie go (tak jak robi to wiele dzieci) w grze to coś innego. ESP + Brak odrzutu jest wystarczający, aby uzyskać dobrą zabawę w grze bez niszczenia gry wszystkim graczom na serwerze. To moja opinia. Całkowicie się zgadzam ... Problem jest tutaj, mają wiele 13-letnich dzieci .... Zniszczą grę ... Może wkrótce zapytają, czy zrobią znak, aby wykonać automatyczne akcje, takie jak makra, aby wprowadzić gry, zabijaj, łup, lataj, otwieraj drzwi, kiedy śpią lub chodzą do szkoły. Moja opinia, tylko ESP i brak odrzutu, jest niesamowita, aby się dobrze bawić, a inni gracze nie nazywają cię, że jesteś hakerem ...
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)