Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otwarte drzwi hack?
#1

Cześć, Używam hack JackD na emulowanej rdzy (17.02.14) i działa świetnie. 1 rzeczy brakuje mi i to jest otwarte drzwi hack .. Nie mam idead jak je zdobyć, ponieważ hacki istnieją dla starszych wersji (o ile mi wiadomo).   Co mogę zrobić?   Dzięki.
Reply
#2

Niemożliwe.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by netanelb Niemożliwe. Czy jest jeszcze coś, co można dostać do domów?
Reply
#4

możesz tego użyć. jakoś http://www.unknowncheats.me/forum/ru...ugh-walls.html
Reply
#5

masz już hak JackD, więc możesz latać, sppedhack, natychmiastowo zabijaj wszystkich 250m wokół ciebie, nie widząc ich. Ty, chcesz, żeby wszystkie drzwi były otwarte, więc to znaczy, że chcesz po prostu chodzić / latać po mapie i skradać każdemu graczowi? gdzie jest ci zabawnie grać rdza, jak to, ale nie mogę tego zdobyć. Twoja zabawa po prostu psuje grę innym graczom?
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by netanelb możesz tego użyć. jakoś http://www.unknowncheats.me/forum/ru...ugh-walls.html Jestem pewien, że jest lepszy sposób ... Zacytować: Napisał Soletera masz już hak JackD, więc możesz latać, sppedhack, natychmiastowo zabijaj wszystkich 250m wokół ciebie, nie widząc ich. Ty, chcesz, żeby wszystkie drzwi były otwarte, więc to znaczy, że chcesz po prostu chodzić / latać po mapie i skradać każdemu graczowi? gdzie jest ci zabawnie grać rdza, jak to, ale nie mogę tego zdobyć. Twoja zabawa po prostu psuje grę innym graczom? Przeważnie nie kradnę rzeczy od ludzi, nie zabijam też, tylko hakerów w pobliżu. Gram normalnie, ale otwarte drzwi są dobre tylko po to, żeby sprawdzić rzeczy ludzi. Biorę tylko to, czego potrzebuję i nie mogę się łatwo dostać i przez większość czasu wkładam rzeczy, których nie potrzebuję w ich pudłach.
Reply
#7

Zacytować: Napisał Soletera masz już hak JackD, więc możesz latać, sppedhack, natychmiastowo zabijaj wszystkich 250m wokół ciebie, nie widząc ich. Ty, chcesz, żeby wszystkie drzwi były otwarte, więc to znaczy, że chcesz po prostu chodzić / latać po mapie i skradać każdemu graczowi? gdzie jest ci zabawnie grać rdza, jak to, ale nie mogę tego zdobyć. Twoja zabawa po prostu psuje grę innym graczom? Myślę, że jesteś na niewłaściwym forum.
Reply
#8

Więc nie ma sposobu, aby dostać się do domów ludzi?
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by arielelia95 Więc nie ma sposobu, aby dostać się do domów ludzi? Znam jeden sposób
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by uhx Znam jeden sposób pokazywanie nikomu nie pomaga.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)