Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wzywając konwencję
#11

Mam nadzieję, że zarówno Z32, jak i Saiyan Prince są trollingiem.
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by sk0r Mam nadzieję, że zarówno Z32, jak i Saiyan Prince są trollingiem. trolling, co? myślę, że masz poważny problem. twoja odpowiedź jak dokładnie n00b. Nie utrzymuję płomienia, ale utknąłem w mojej opinii, która dotyczy tematu, który według ciebie jest bezużyteczny, niż nie jest. Ponieważ istnieje temat z pir0 albo inni, którzy proszą o opublikowanie swoich zrzutów ładujących, które są nieistotnym tematem, który powoduje utratę pamięci forum. Wyjaśnij mi, w jaki sposób publikujesz swoje zrzuty ekranu z ładowarek lub ScreenShoty czcionek lub Screenshoty do cheatów? kto kurwa dba o twoje zdjęcia z pieprzonym ładowaczem? -.- Niezłe.
Reply
#13

Wyluzuj, nikt nie płonie. Zrozumiesz, kiedy będziesz starszy i opanujesz siłę, którą posiadasz, moc w twoim umyśle za płatem czołowym i duszą. Niektórzy oczywiście starają się znaleźć odpowiedzi niezależnie, gdy inni wolą pytać innych. Ci faceci cenią niezależne badania i są zadowoleni z odpowiedzi na pytania, które mogą nie znaleźć się łatwo w Internecie. Jednak większość pytań jest zadawanych co roku kilkadziesiąt razy, więc zrozumiale niektórzy ludzie męczą się tymi samymi pytaniami stąd "google, użyj przycisku wyszukiwania Luke". Zrób podpowiedź i naucz się szukać, zanim o cokolwiek zapytasz. Wyszukiwanie to kolejna przydatna umiejętność do nauki, której zaskakująco wielu nie posiada. Trochę zrozumienia z obu stron W każdym razie otrzymałeś już odpowiedź. IMAO zapomina o konwencjach telefonowania, jeśli jeszcze nie opanowałeś podstaw.
Reply
#14

Hehe Wiem dokładnie, co masz na myśli. Każdy ma swój własny styl. Zastanawiam się, dlaczego używasz czerwonej czcionki dla przykładu. Magazyn serwera jest cenny, raczej nie marnujemy go na nietypowe posty. Odpoczywam w moim przypadku.
Reply
#15

Nie było moim zamiarem zaatakowanie ciebie i właściwie nie zaatakowałem cię. Udzieliłem ci ważnej porady, a ja odpowiedziałem na jedno z twoich pytań. Nie powinieneś osobiście przyjmować pewnych rzeczy. To nie była denominacja ciebie jako jednostki. Osobiście lubię graficzne zrzuty ekranowe związane z hackami, takie jak menu, konsole, okna czatu itp., Ponieważ lubię widzieć efekty kreatywności innych ludzi związane z określonymi aspektami.
Reply
#16

Nie marnujmy więcej pamięci serwera.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)