Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Panoramiczny, na normalnym wyświetlaczu LCD
#1

Szukałem prawie 3 godzin na rozwiązanie, nic. Mam nadzieję, że niektórzy z was mogą mi pomóc.   Mam 17-calowy ekran LCD. Prosto po zainstalowaniu Win7 i uruchomiłem grę w rozdzielczości ekranu, nie rozciągnął się on na moim ekranie. Miałem czarne paski na górze i na dole, co moim zdaniem wyglądało naprawdę dobrze.   Zainstalowałem wtedy nowe sterowniki foceppo w karcie graficznej, uruchomiłem mw2 i teraz jest rozciągnięty .. nie ma już czarnych pasków.   Moje pytanie brzmi: jak je ponownie włączyć? Mam kartę Nvidii.     Niektórzy pomagają mi być bardzo wdzięczni.
Reply
#2

Przeniesiono do ogólnego oprogramowania.
Reply
#3

Kiedy system Windows 7 pojawił się (beta), przetestowałem go z grą o nazwie Soldier Front. Niestety, wpadłem na ten sam problem, ponieważ mój monitor ma 24 cale. Kiedy zapytałem później twórców, powiedzieli, że SF nie ma potrzebnej mi szerokoekranowego wsparcia i że tylko aktualizacja gane mogłaby to naprawić. @Twoje wątki, dlaczego nie odinstalowałeś tych sterowników forceware?
Reply
#4

ponieważ wtedy nie miałbym żadnych sterowników dla mojej karty graficznej. uaktualniłem z wersji pro pro win 7, więc pozostali moi dotychczasowi kierowcy kart graficznych. próbowałem przywracania systemu, ale aktualizacja sterowników kart graficznych nie została zarejestrowana w OO, jeszcze takie rzeczy jak instalowana przez Steam czy Msn były ... dziwne...
Reply
#5

16:10 na zwycięstwo?
Reply
#6

zmienić rozdzielczość i współczynnik proporcji w grze
Reply
#7

Jeśli gra ma tylko 4: 3, kliknij "Prawy przycisk myszy na pulpicie> Opcje grafiki> Dopasowanie do panelu> Zachowaj proporcje". Tak to uporządkowałem na moim komputerze, ale dostaniesz czarne paski po bokach.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)