Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Strzelanie z bezpiecznej strefy
#11

Wtedy nie wykonałeś instrukcji, to nadal działa.
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by silentm Jak to jest zabić hakera hackami? Tylko dlatego, że używam "lepszego" hacka, który pozwala mi strzelać z bezpiecznej strefy, wściekasz się, bo jesteś hakiem, nie? Myślisz, że zabijanie legalnych graczy za pomocą hacków nie jest drastyczne? Logika danych ... Zawsze fajnie jest powstrzymać wściekłość hakerów, którzy robią dokładnie to samo, ale za pomocą aimbota strzelają do legalnych graczy, gdy tylko wejdą w zasięg 500 metrów. Ponieważ to naprawdę jest dickie. Maska hokejowa nie jest rzadkością, jasne, ale kto chce wydać prawdziwą gotówkę dla GC, aby kupić ją na rynku. Jak możesz powiedzieć, że osoba, którą właśnie zabiłeś, jest hakerem. Zbliżają się do strefy bezpieczeństwa, nic nie wskazuje na to, że są hakerem, czy nie. Powiedziałeś, że lubisz zabijać ludzi w sejfach, nigdy nie powiedziałeś hakera. Czy mam zakładać, że TYLKO zabijasz hakerów? Nie chcę tu płonąć, ale mówię tylko, że nigdy nie powiedziałeś, kogo zabijasz, tylko zabijasz ludzi. Gdyby jednak nie hackowali, byłby to posępny ruch.
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by flameswor10 To szczery ruch, żeby być szczerym. Jakiś facet, który zaatakuje go w nocy, ale zostanie zastrzelony przez kogoś z sejfu ... To może być zabawne kilka pierwszych razy, ale po tym pomyślałbym, że byłoby tak nudne, aby zdobyć łupy tak łatwo iw tak drastyczny sposób. Chodzi mi o to, że jeśli zhakujesz się, by znaleźć łupy lub trzymać się z daleka od bandytów, to dobrze, ale po prostu "trollować" w sejfach jest szczerym posunięciem. nie mów innym, jak oszukiwać, to hipokryzja
Reply
#14

Zacytować: Originally Posted by flameswor10 Jak możesz powiedzieć, że osoba, którą właśnie zabiłeś, jest hakerem. Zbliżają się do strefy bezpieczeństwa, nic nie wskazuje na to, że są hakerem, czy nie. Powiedziałeś, że lubisz zabijać ludzi w sejfach, nigdy nie powiedziałeś hakera. Czy mam zakładać, że TYLKO zabijasz hakerów? Nie chcę tu płonąć, ale mówię tylko, że nigdy nie powiedziałeś, kogo zabijasz, tylko zabijasz ludzi. Gdyby jednak nie hackowali, byłby to posępny ruch. poważnie? jak możesz powiedzieć? jeśli żyje, to jest hakerem. nie ma żadnych legalnych graczy w tej grze. za każdym razem, gdy ktoś pojawia się na moim monitorze lub radarze, w ciągu sekundy patrzą na mnie. 500 metrów dalej? patrząc na mnie. 4 budynki i góra? patrząc na mnie. po prostu zalogowałeś się wewnątrz budynku przez miasto? patrząc na mnie. znalezienie legit jest jak gra gdzie jest waldo.
Reply
#15

Zacytować: Napisał Lamleial poważnie? jak możesz powiedzieć? jeśli żyje, to jest hakerem. nie ma żadnych legalnych graczy w tej grze. za każdym razem, gdy ktoś pojawia się na moim monitorze lub radarze, w ciągu sekundy patrzą na mnie. 500 metrów dalej? patrząc na mnie. 4 budynki i góra? patrząc na mnie. po prostu zalogowałeś się wewnątrz budynku przez miasto? patrząc na mnie. znalezienie legit jest jak gra gdzie jest waldo. tyle prawdy, tyle lol
Reply
#16

Chwytałbym własnego snajpera i strzelałem z bezpiecznej strefy, lol! Miło z twojej strony, że chronisz wszystkich graczy Bambi, którzy próbują bezpiecznie wejść.
Reply
#17

Zacytować: Napisał Lamleial poważnie? jak możesz powiedzieć? jeśli żyje, to jest hakerem. nie ma żadnych legalnych graczy w tej grze. za każdym razem, gdy ktoś pojawia się na moim monitorze lub radarze, w ciągu sekundy patrzą na mnie. 500 metrów dalej? patrząc na mnie. 4 budynki i góra? patrząc na mnie. po prostu zalogowałeś się wewnątrz budynku przez miasto? patrząc na mnie. znalezienie legit jest jak gra gdzie jest waldo. Aby być uczciwym, gram w jakąś słuszną grę, ponieważ mam pecha z zakazami. Tak, może być trochę hakerów, ale nie wszyscy hackują serio.
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by flameswor10 Aby być uczciwym, gram w jakąś słuszną grę, ponieważ mam pecha z zakazami. Tak, może być trochę hakerów, ale nie wszyscy hackują serio. aby być uczciwym, "nieco uzasadnione" wciąż hakuje
Reply
#19

Zacytować: Napisał Lamleial aby być uczciwym, "nieco uzasadnione" wciąż hakuje Napisałem go niepoprawnie. Przepraszam, ale miałem na myśli słusznie. Ale myślę, że powinienem przestać się kłócić, bo tak naprawdę nie ma sensu. Zacytować: Originally Posted by rrock nie mów innym, jak oszukiwać, to hipokryzja Mówię tylko o moim punkcie widzenia (jako oszukującego gracza), ale o tym obłudnie. Nie oszukuję w tej grze, ponieważ mam straszny pech z zakazami.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)