Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy istnieje sposób na odłączenie konta Twitch od zablokowanego?
#1

Muszę odłączyć moje konto Twitch od zablokowanego konta, ponieważ zapomniałem odłączyć je przed testowaniem niektórych kodów. Dostaję kod: "ZOSTAŁO ZOSTAŁO ZOSTAŁO ZBEZPIECZONE OD STEAMU". Nie mogłem ręcznie usunąć połączenia z Twitcha. Każda pomoc jest doceniana, dziękuję.
Reply
#2

spójrz na swoje konto twitch: https://imgur.com/wJxImap
Reply
#3

Zacytować: Napisał StikxX spójrz na swoje konto twitch: https://imgur.com/a/3kaldtT https://imgur.com/wJxImap Wszystko to powoduje odłączenie konta przez Twitch. Jeśli spróbujesz połączyć nowe konto PUBG z kontem Twitch, które jest już połączone z zablokowanym / starym / innym kontem, niż po powrocie do PUBG, zobaczysz komunikat o tym, że konto jest już połączone z innym kontem. Zrobiłem kopanie i skontaktowałem się ze wsparciem i jak dotąd nie udało mi się tego dokonać. Mam wrażenie, że wymaga on obsługi PUBG, aby ręcznie usunąć łącze starego konta.
Reply
#4

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie MyCheater1 Wszystko to powoduje odłączenie konta przez Twitch. Jeśli spróbujesz połączyć nowe konto PUBG z kontem Twitch, które jest już połączone z zablokowanym / starym / innym kontem, niż po powrocie do PUBG, zobaczysz komunikat o tym, że konto jest już połączone z innym kontem. Zrobiłem kopanie i skontaktowałem się ze wsparciem i jak dotąd nie udało mi się tego dokonać. Mam wrażenie, że wymaga on obsługi PUBG, aby ręcznie usunąć łącze starego konta. Zrobić to wczoraj: https://twitch.amazon.com/manage kliknij Odłącz i połącz nowe konto
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)