Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bez obciążenia moje .paks
#11

Zmodyfikowałem najnowszy pak i zmodyfikowałem plik json na tej samej linii, ale nie ma efektu w grze, co oznacza, że gra nie rozpoznaje zmodyfikowanego pak, nawet jeśli jest zmodyfikowany json.
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by masterkeys921 Zmodyfikowałem najnowszy pak i zmodyfikowałem plik json na tej samej linii, ale nie ma efektu w grze, co oznacza, że gra nie rozpoznaje zmodyfikowanego pak, nawet jeśli jest zmodyfikowany json. może gra liczy liczbę linii w pliku json? spróbuj dodać swój plik pak w tym samym wierszu, co inny?
Reply
#13

25 uszkodzonych danych battleye po 15 minutach gry
Reply
#14

Zacytować: Originally Posted by lucasstanguini 25 uszkodzonych danych battleye po 15 minutach gry Twoje obejście zostało wykryte.
Reply
#15

Może głupie pytanie, ale od kiedy istnieje plik json? Po kilku ostatnich aktualizacjach sprzed kilku dni?
Reply
#16

Być może musisz ukryć nie tylko pakiet, ale także plik json
Reply
#17

@ Vovan33194 Nie trzeba ukrywać pliku Json @ Wesleyvdbrink Yep po ostatniej dużej aktualizacji dodają Json-File
Reply
#18

znaleziono uszkodzone dane
Reply
#19

Zacytować: Napisał pierwotnie xXSkrill1337 @ Vovan33194 Nie trzeba ukrywać pliku Json @ Wesleyvdbrink Yep po ostatniej dużej aktualizacji dodają Json-File Czy jest teraz jakaś dobra droga? Może załadować pak i nie zostanie wyrzucony z gry
Reply
#20

Zacytować: Originally Posted by akatsukitrung znaleziono uszkodzone dane Twoje obejście powinno być nieaktualne Zacytować: Originally Posted by masterkeys921 Czy jest teraz jakaś dobra droga? Może załadować pak i nie zostanie wyrzucony z gry Logika jest Edytuj ładunek .json w grze, przywróć go do czystego śledzenia. Jeśli nie znasz logiki, nie próbuj. Działa dla mnie
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)