Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc dotycząca napędu CD-R / RW
#1

teraz mam plik .CUE do otwarcia (z alkoholem 120%) i wybieram plik .CUE z folderu, w którym się znajduje, i dwukrotnie go klikam, aby zamontować obraz na dysku CD-R / RW i przejdę do dysk i plik nie wyświetlają się na dysku. Ponadto sformatowałem dysk C około 5 dni temu i ponownie zainstalowałem okna, a następnie przejdę do Mój komputer i spojrzę na napęd CD-R / RW, a litera dysku to D zamiast W każdym razie, że mogę to zmienić, pomóż mu to bardzo frustrując.     Też próbuję nie nagrać obrazu na CD, bo jestem zbyt leniwy, aby iść i kupić, ale czy są jakieś inne sposoby na poprawienie obu problemów?
Reply
#2

Do ostatniego pytania. Kliknij prawym przyciskiem myszy na moim komputerze Kliknij Zarządzaj I kliknij Zarządzanie dyskami Kliknij prawym przyciskiem myszy na CD-R Kliknij Zmień dyski Wybierz CD-R Kliknij Zmień Wybierz swoją literę dysku I kliknij OK Wypróbuj też program nero do nagrania pliku .cue.
Reply
#3

ŚWIĘTY **** thx człowiek, który pomógł dać + REP thx man swoje niesamowite
Reply
#4

Jeśli nie chcesz nagrać obrazu płyty CD na CD, po prostu wyodrębnij pliki w folderze. Do tej pory użyłem tylko jednego programu, WinISO. plik .bin plik n .cue powinien b w 1 folderze. Konwertuj ten plik obrazu na plik z obrazem, który jest .ISO. Uruchom WinISO, otwórz plik .bin (lub .cue), a następnie przekonwertuj do .ISO, z którego możesz wyodrębnić pliki plik obrazu .ISO.
Reply
#5

dzięki, dostanę winiso również, aby ułatwić, dzięki znowu chłopaki
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)