Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z czcionką
#1

Mam kartę Asylum GeForce FX 5200 256 MB i nie jestem pewien, co zrobiłem, ale czcionka w grze we wszystkich grach, w które gram, takie jak UT 2004, AAO i Quake III są rozmyte, wzburzone i naprawdę trudne do odczytania. Czy ktoś może mi pomóc? Sprawdziłem nowe sterowniki i zmieniłem wszystko, co potrafię wymyślić w nieruchomościach, ale to się nie zmieni. Jeśli chodzi o grafikę, gry są w porządku.
Reply
#2

Może rozdzielczość ekranu jest zbyt wysoka, trochę ją zmniejsz. I podczas grania w gry, przejdź do opcji, a następnie opcji wideo, spróbuj obniżyć ustawienia rozdzielczości ur.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by GáTê © rà € Hà ¢  °  ° Może rozdzielczość ekranu jest zbyt wysoka, trochę ją zmniejsz. I podczas grania w gry, przejdź do opcji, a następnie opcji wideo, spróbuj obniżyć ustawienia rozdzielczości ur. to nie pomogło ... nie jestem pewien, co zrobiłem. Graficznie te gry działają całkiem dobrze, ale nie wiem ... te słowa i liczby są po prostu spieprzone.
Reply
#4

spróbuj ponownie zainstalować gry, czy problem nadal istnieje?
Reply
#5

Myślę, że musisz zdobyć kierowcę lub coś w tym rodzaju ... mój przyjaciel próbował zdobyć pole bitwy (lub zrobił to), ale wszystkie postacie (litery / liczby) w grze były liliowymi kwadratami, a on nazwał ea grami i powiedzieli, że potrzebuje sterownik wideo, ale to tylko spieprzyło jego komputer jeszcze bardziej, więc nie wiem, czy chcesz to zrobić Pokój, Zervic
Reply
#6

Rozmywanie czcionek może być spowodowane wygładzaniem. Czy masz to włączone? Osobiście nie lubię antyaliasingu.
Reply
#7

Dostosuj także częstotliwość odświeżania. Miałem to samo z duchem rekonesansu i to mi się udało. Jeśli wszystko inne zawiedzie, użyj młotka
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)