Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MW: 2 NoRecoil
#11

Kod: . tekst: 0042A2E6 faddp st (1), ul. tekst: 0042A2E8 fadd [esp + 0B8h + var_78]. tekst: 0042A2EC fstp [esp + 0B8h + var_78]. text: 0042A2F0 call sub_6062C0. tekst: 0042A2F5 dodaj esp, 18h
Reply
#12

Czy ktoś wie, czy nie ma innego odrzutu wydanego dla obecnych łatek?
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by someguy1 Czy ktoś wie, czy nie ma innego odrzutu wydanego dla obecnych łatek? Nie ma żadnych opublikowanych na tej stronie.
Reply
#14

ŁAŁ!!!!!! Ten sux !!!!!!!!! Za pierwszym razem użyłem hackera, bo mam problem ze strzelaniem na moim gamepadzie, co jest prawdopodobnie związane z moją myszką? Kto wie??? Ale dostaję intensywny współczynnik wyzwalania, który powoduje dodatkową cewkę, więc dlatego pobrałem to, działa dobrze, ale teraz jestem zbanowany na serwerze fourdelta przez cztery dni !!!!!!!! Jezzzzzzzz ..... po raz pierwszy w życiu zhackowałem się z tym. Jezzzzzzz ... to jest tak kiepskie !!!!!!!
Reply
#15

Zacytować: Pierwotnie wysłany przez SABERWOLF ŁAŁ!!!!!! Ten sux !!!!!!!!! Za pierwszym razem użyłem hackera, bo mam problem ze strzelaniem na moim gamepadzie, co jest prawdopodobnie związane z moją myszką? Kto wie??? Ale dostaję intensywny współczynnik wyzwalania, który powoduje dodatkową cewkę, więc dlatego pobrałem to, działa dobrze, ale teraz jestem zbanowany na serwerze fourdelta przez cztery dni !!!!!!!! Jezzzzzzzz ..... po raz pierwszy w życiu zhackowałem się z tym. Jezzzzzzz ... to jest tak kiepskie !!!!!!! ponieważ używasz bardzo starego cheat, który prawdopodobnie został wykryty
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by TheFeckless ponieważ używasz bardzo starego cheat, który prawdopodobnie został wykryty Uznałem, że po fakcie. Teraz jest już za późno Będę miał 5 dni do zniesienia mojego zakazu, mam nadzieję? Gdzie jest obecna wersja No-Recoil lub lista wszystkich wersji No-recoil? Naprawdę mógłbym użyć tego, który jest niewykrywalny.
Reply
#17

Tak, ten hack byłby bardzo łatwy do wykrycia.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)