Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czego unikać w PUBG Cheats
#11

ponieważ jest to kolekcja, której należy unikać, dodam, że powinieneś zaszyfrować łańcuchy. Wiem, że dosłownie wszyscy o tym wiedzą. Wciąż straciłem jedno konto do "PlayerFemale_A_C".
Reply
#12

Mogłeś być widziany i zbanowany z oczywistych powodów - z głową itp. Itd.
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by wingss w jaki sposób ładujesz swój sterownik i czy podejmujesz jakieś kroki, aby go ukryć? Używam dsefix do załadowania go, nie robię nic specjalnego, aby to ukryć, żadnych sugestii?
Reply
#14

Zacytować: Originally Posted by SnDiX Używam dsefix do załadowania go, nie robię nic specjalnego, aby to ukryć, żadnych sugestii? Używanie NtQuerySystemInformation do pobrania pid procesu, jest lepsze. Brak otwartych uchwytów do gry w ten sposób. Kiedy używasz metody snapshot, kiedy porównujesz ich imię i nazwisko, aby dowiedzieć się, który z nich jest procesem gry, musisz otworzyć uchwyt do gry.
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 Kod: proc = Process. GetProcessesByName ("Tslgame") [0]; LUB Proces * procs [] = Proces :: GetProcessesByName (S "TslGame"); Hej, panie, mam pytanie o twoją sztuczkę DSEFix 15 ms. Zmieniam DSEFix, aby używał sterownika cpu do modyfikowania zmiennej jądra, jak sugerujesz Nie zrobiłem żadnej bzdury w patch-ntloaddriver-patchToOriginal (dokładnie tak samo jak moja implementacja) i nie mam sposobu, aby uczynić to szybszym. To działało na win8.1, NIEKTÓREJ wersji Win10 (nie wszystkie) Niektóre dwBuild, które mają 13xxx, nadal generują Opóźnione BSOD przy użyciu Twojej metody. Czy są jakieś obejścia?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)