Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wykryto Cheat
#11

Zacytować: Originally Posted by martinm7 SuperNovaAO powiedziałby "tak", ale chciałby też, żebyś sam to wymyślił Oczywiście, że tak. Ale nie będzie nic dzielić, bo jest idiotą. Nie mam szacunku dla tych ludzi, którzy pokazują ci coś, co mówi, jak niesamowity jestem. Następnie nie udostępniaj. Dzielenie się jest dbaniem o innych. PRZEGLĄDAJ W TEN AWESOME SHIT. NIGDY NIE ZOSTANIE DOKŁADNIE Z HARRREM.
Reply
#12

Zacytować: Napisał Heineke Zastanawiam się, czy istnieje jakakolwiek biblioteka DLL lub program do ominięcia wiadomości wykrytej przez oszustwo Tak jest. Zacytować: Napisał pierwotnie Big Dave Dzielenie się jest dbaniem o innych. Niektórzy ludzie muszą zarabiać na życie. Dzielenie się oznacza dziś brak jedzenia.
Reply
#13

IM RÓWNIEŻ ZABEZPIECZONY, nie chcę wydać 50 dolców na nowy
Reply
#14

Zacytować: Napisał pierwotnie Big Dave Oczywiście, że tak. Ale nie będzie nic dzielić, bo jest idiotą. Nie mam szacunku dla tych ludzi, którzy pokazują ci coś, co mówi, jak niesamowity jestem. Następnie nie udostępniaj. Dzielenie się jest dbaniem o innych. PRZEGLĄDAJ W TEN AWESOME SHIT. NIGDY NIE ZOSTANIE DOKŁADNIE Z HARRREM. wygląda jakby ktoś dostał butthurt Nigdy nie powiedziałem, że dokładnie wiedziałem, jak to obejść Właśnie powiedziałem (gdzieś w MPC), że myślę, że wiem, jak to "naprawić", ale ponieważ nie potrzebuję tego, ponieważ nigdy nie otrzymałem VAC zakazanego na MW2, nie spróbuję ale srslysrs, wyrwij kij z tyłka
Reply
#15

Zacytować: Napisał pierwotnie Quale Tak jest. Niektórzy ludzie muszą zarabiać na życie. Dzielenie się oznacza dziś brak jedzenia. najlepiej żartuj.
Reply
#16

QQ moar, Davey Tylko dlatego, że nie wiedziałeś, o czym mówisz i wskazałem, że nie jest to dobry powód, by dawać punkty wykroczeń ?!
Reply
#17

Zacytować: Napisał SuperNovaAO QQ moar, Davey Tylko dlatego, że nie wiedziałeś, o czym mówisz i wskazałem, że nie jest to dobry powód, by dawać punkty wykroczeń ?! obrażanie członka zespołu to ważny powód, aby uzyskać wykroczenie, i tym razem było to tylko ostrzeżenie, ponieważ zwykle jesteś zbanowany za brak szacunku dla członka
Reply
#18

annnnddd z powrotem na temat .. pomijam hm, zastanawiam się, czy to działa tak samo, jak zbanowanie pb guid, może parodia? możesz spróbować uruchomić grę bez pary, może przechodząc do folderu z parą wodną lub gdziekolwiek jest plik wykonywalny i uruchamiać go z zamkniętą parą, nie wiem czy to działa, ponieważ czasami para otwiera się, gdy gra jest uruchamiana, jeśli to jest Przypadek na pewno edytowanie rejestru może zapobiec ładowaniu pary. tylko kilka rzeczy do zrobienia. nie jestem pewien, czy vac disablers działają, jeśli jesteś już zbanowany.
Reply
#19

Recon, najprawdopodobniej gra wywołuje SteamCloud, czyli gdzie gra czyta, następnie przekazuje statystyki, ale przed zapisaniem ich w pliku tekstowym na komputerze, najprawdopodobniej, jeśli sfałszujesz wysyłanie danych, może zezwolić na obejście.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)