Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rosyjski TheWarZ Site oferuje grę za mniej
#11

OK, byłem znudzony, więc to przetłumaczyłem, oto co dostajesz za 99 $ Konto egzekucyjne 99 USD: AK-74 + Paski Duży plecak Topór Łatwa kamizelka kuloodporna Kask M9 Green 10x woda z elektrolitami "Urządzenie NV" ????? Myślę, że może się to przetłumaczyć na "Night Vision" 10x puszka tuńczyka 5x Zestaw medyczny Lornetka 21000GC Jednak nie wiem, czy otrzymujesz te rzeczy tylko raz, jakbyś kupił je z GC lub jeśli postać zaczyna się od tych przedmiotów za każdym razem, gdy tworzysz nową postać
Reply
#12

Myślę, że to tylko jeden raz, ponieważ ta strona nie jest oficjalna ...
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by silentm OK, byłem znudzony, więc to przetłumaczyłem, oto co dostajesz za 99 $ Konto egzekucyjne 99 USD: AK-74 + Paski Duży plecak Topór Łatwa kamizelka kuloodporna Kask M9 Green 10x woda z elektrolitami "Urządzenie NV" ????? Myślę, że może się to przetłumaczyć na "Night Vision" 10x puszka tuńczyka 5x Zestaw medyczny Lornetka 21000GC Jednak nie wiem, czy otrzymujesz te rzeczy tylko raz, jakbyś kupił je z GC lub jeśli postać zaczyna się od tych przedmiotów za każdym razem, gdy tworzysz nową postać Dostajesz to tylko raz, przybywa w OG. (Zgaduję że)
Reply
#14

jeśli nie jest ograniczone do RU, powiedz to ^^
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by iZeD Nie sądzę, żeby były jakieś ograniczenia, które byłyby zbyt trudne dla zespołu sergeya EDYCJA: klucze 1domo są legalne, on jest po prostu niesamowity Spróbowałeś już, czy to tylko zgadywanie? Potrzebujesz taniego sposobu na zdobywanie go. A może hakujesz zwykłymi kluczami, ponieważ trwają bardzo długo, dopóki nie zostaną zbanowani?
Reply
#16

Patrzyłem na to, a strona wygląda lepiej DUŻO lepiej zaprojektowanego niż oryginał, zastanawiam się, czy ktoś zna ograniczenia? Lub kupiłeś to?
Reply
#17

Zacytować: Napisał CarBomb Spróbowałeś już, czy to tylko zgadywanie? Potrzebujesz taniego sposobu na zdobywanie go. A może hakujesz zwykłymi kluczami, ponieważ trwają bardzo długo, dopóki nie zostaną zbanowani? jeśli włamiesz się z własnymi kluczami, a twój włamacz zostanie wykryty, automatycznie zablokujesz swoje główne konto. Zacytować: Napisał WarZBandit Patrzyłem na to, a strona wygląda lepiej DUŻO lepiej zaprojektowanego niż oryginał, zastanawiam się, czy ktoś zna ograniczenia? Lub kupiłeś to? Skoro możemy grać na rosyjskich serwerach, to chyba na serwerach ue, ale myślę, że to się zmieni, może będzie to dla nas nowa sprzedaż lub coś, co dziś się pojawi. nie USA, ale my. ^^
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)