Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak stworzyć serwer RUST?
#1

No hej,     Chcę wiedzieć, jak utworzyć DEDICATED serwer hosta.   Przeszukuję to:     http://www.tunngle.net/wiki/Network:..._HOST_A_SERVER   Ale myślę, że to jest dla serwera piratów na twoim komputerze.     Znalazłem to również:     https://playrust.eu/plans.php     Ktoś może mi pomóc?     Dzięki,     Z poważaniem.
Reply
#2

Jeśli chcesz serwer do wersji parowej, musisz go wypożyczyć
Reply
#3

Zacytować: Napisał JackD Jeśli chcesz serwer do wersji parowej, musisz go wypożyczyć Tak, właśnie tego chcę, serwera wersji parowych ... możesz mi podać więcej informacji? Dzięki stary. EDYCJA: Co masz na myśli mówiąc o serwerze do wynajęcia? Muszę kupić dedykowanego hosta z tej listy? http://playrustwiki.com/wiki/List_of_Server_Providers
Reply
#4

Zacytować: Napisał pierwotnie kaseola Tak, właśnie tego chcę, serwera wersji parowych ... możesz mi podać więcej informacji? Dzięki stary. EDYCJA: Co masz na myśli mówiąc o serwerze do wynajęcia? Muszę kupić dedykowanego hosta z tej listy? http://playrustwiki.com/wiki/List_of_Server_Providers Tak, za jedno trzeba zapłacić. Większość planów zaczyna się od 25 $ i więcej
Reply
#5

Zacytować: Napisał JackD Tak, za jedno trzeba zapłacić. Większość planów zaczyna się od 25 $ i więcej Może możesz mi polecić? Czy po prostu muszę przeszukać najtańsze z lepszymi funkcjami? Przy okazji, jeśli zrobię serwer, zrobię to na hiszpańskim serwerze, gdzie polecisz mi go obsługiwać? Francja? Dzięki jeszcze raz. Z poważaniem.
Reply
#6

multiplay .. mają dobry hosting: P
Reply
#7

Myślę, że kupię ten: https://www.hfbservers.com/billing/c...onfproduct&i=1 Jestem z Hiszpanii, więc będę go obsługiwać we Francji. Ten oferuje również darmową stronę internetową z bardziej obsługiwanymi modami w tej samej cenie.
Reply
#8

Zacytować: Napisał pierwotnie kaseola Myślę, że kupię ten: https://www.hfbservers.com/billing/c...onfproduct&i=1 Jestem z Hiszpanii, więc będę go obsługiwać we Francji. Ten oferuje również darmową stronę internetową z bardziej obsługiwanymi modami w tej samej cenie. świetny wybór! : P (ps. Raczej raczej nie mów mi IP xd)
Reply
#9

Kupię to w tym tygodniu. Dzięki za pomoc dla facetów. Z poważaniem
Reply
#10

np ^^ ciesz się wtedy swoim serwerem
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)