Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stub eac_server.dll
#11

Zacytować: Napisał JuanDG19 W jakim folderze jest ten plik? Pomóż mi . Jeśli nie wiesz, gdzie musi iść i co robi, to dlaczego jesteś w tym temacie?
Reply
#12

Zacytować: Napisał pierwotnie marcusmand1 Jeśli nie wiesz, gdzie musi iść i co robi, to dlaczego jesteś w tym temacie? NIE BĄDŹ MOJA FALA, POMÓŻ .. MUSZĘ DO CIEBIE: /
Reply
#13

Zacytować: Napisał JuanDG19 NIE BĄDŹ MOJA FALA, POMÓŻ .. MUSZĘ DO CIEBIE: / Opis To jest skrótowy plik eac_server.dll dla serwera Rust Dedicated, który całkowicie wyłącza EAC. Zastąp oryginałem w "RustDedicated_Data \ Plugins". Podczas gdy + server.eac 0 pozwala na łączenie się bez EAC uruchomionego na kliencie, serwer nadal będzie robił wszystkie rejestry EAC, które normalnie by robił.
Reply
#14

Więc kiedy uruchamiam mój lokalny serwer z wyłączonym eac, log po prostu mówi użytkownika bez połączenia eac: {steamid}. Zgaduję, że eac_server.dll mówi do RustClient.exe przez inne pliki .dll, w których zainstalowany jest RustClient.exe. Jeśli tak jest, to znalezienie sposobu na zabawę w komunikacji między tymi warstwami jest w istocie, jak ktoś chciałby majstrować, aby znaleźć obejście tak?
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Więc kiedy uruchamiam mój lokalny serwer z wyłączonym eac, log po prostu mówi użytkownika bez połączenia eac: {steamid}. Zgaduję, że eac_server.dll mówi do RustClient.exe przez inne pliki .dll, w których zainstalowany jest RustClient.exe. Jeśli tak jest, to znalezienie sposobu na zabawę w komunikacji między tymi warstwami jest w istocie, jak ktoś chciałby majstrować, aby znaleźć obejście tak? Z pewnością zastąpiłeś eac_server.dll? start.bat << RustDedicated.exe -batchmode -load + server.hostname "Hack" + server.port "28015" + server.identity "mój_serwer_identity / zapisz" + server.maxplayers "5" + rcon.port "28016" + rcon.password "12345" + server.seed "25471438" + server.eac "0" + server.secure "False" >> Nie mam żadnych logów o eac. I im usunięte EAC za pośrednictwem EasyAntiCheat_Setup.exe i otworzyć z RustClient.exe
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by Teach Z pewnością zastąpiłeś eac_server.dll? start.bat << RustDedicated.exe -batchmode -load + server.hostname "Hack" + server.port "28015" + server.identity "mój_serwer_identity / zapisz" + server.maxplayers "5" + rcon.port "28016" + rcon.password "12345" + server.seed "25471438" + server.eac "0" + server.secure "False" >> Nie mam żadnych logów o eac. I im usunięte EAC za pośrednictwem EasyAntiCheat_Setup.exe i otworzyć z RustClient.exe Możesz wyłączyć EAC bez wymiany biblioteki dll, tak jak mówi OP, nadal będzie rejestrować rzeczy do pliku tekstowego. Nie zastąpiłem jeszcze biblioteki DLL, ale ten wątek wywołał dla mnie kilka pytań. Tam, dokąd zmierzam, wykorzystuję tę logikę, aby obliczyć obejście dla rzeczywistych publicznych serwerów. eac_server.dll rozmawia z RustClient.exe w pewien sposób, aby powiedzieć, czy EAC jest załadowany, czy nie. Mylące, że komunikacja w jakiś sposób zasadniczo omija EAC w pełni. Czy to jest poprawne stwierdzenie?
Reply
#17

Nie. Celem eac_server.dll jest komunikowanie się z backendem EAC. Klient nie uwzględnia tego w ogóle, ponieważ jego serwer do serwera.
Reply
#18

Faceci, rdzeniacy wyłączyli polecenie server.eac? Ponieważ próbowałem go użyć "Nie znaleziono serwera" command.eac ". Próbowałem eac.server, ale jest taki sam. DLL w tym wątku jest nieaktualny i nie mogę go zaktualizować.
Reply
#19

Dziękuję Ci.
Reply
#20

Dzięki, że jesteś naprawdę pomocny. Zapomniałem, że teraz polecenie to "szyfrowanie" ...
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)