Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WarZ nie akceptuje już PayPal
#11

Cóż, bawicie się, robiąc żart z WarZ XD, sprawiając, że upadłem tak bardzo, że uwielbiam tę grę. Ale w pewnym sensie wszyscy macie rację, hacki zniszczyły tę grę i myślę, że ran nie można wyleczyć antybiotykami:
Reply
#12

Nie rozumiem, dlaczego tak wiele nienawiści do WarZ, gra jest świetna.
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by iShadowLTu Nie rozumiem, dlaczego tak wiele nienawiści do WarZ, gra jest świetna. Muszę się z tobą zgodzić, jeśli wszyscy grali legalnie (BWUAHAHAHA), to byłby dokładnie to, czym wydaje się być arcady (sp?) strzelanka zombie z pvp. nie jest to tak naprawdę horror przetrwania, tak jak nie jest to miejsce zamieszkania złego. tak czy inaczej, ta gra z pewnością wkrótce zniknie, ale prawda jest taka, że wielu ludzi lubi bezmyślne gry, w których można zbierać gówno w nieskończoność (zobacz każdy mmorpg jaki kiedykolwiek powstał na dowód), a globalny ekwipunek jest doskonałym dodatkiem do tej gry uzależniający. sprawa paypal była prawdopodobnie spowodowana wysokim odwróceniem. musiałem sobie z tym poradzić kilka razy. mój przyjaciel został wyrzucony z paypal na całe życie z powodu wysokich zwrotów. paypal traci jednak udział w rynku, więc nie martwię się o to.
Reply
#14

Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Jestem zaskoczony, że ludzie wciąż grają w tę tandetną grę. Po wydaniu nowego DayZ, ostateczny gwóźdź zostanie prawdopodobnie umieszczony w ich trumnie. do tego brata.
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by iShadowLTu Nie rozumiem, dlaczego tak wiele nienawiści do WarZ, gra jest świetna. przyciąga hordy zwolenników, nie potrafi czytać ani wykonywać bardzo prostych instrukcji.
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by iShadowLTu Nie rozumiem, dlaczego tak wiele nienawiści do WarZ, gra jest świetna. Zdefiniuj świetnie. Nie jest to dla mnie wspaniałe. W rzeczywistości jest tak źle, jeszcze go nie dotknąłem.
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by learn_more przyciąga hordy zwolenników, nie potrafi czytać ani wykonywać bardzo prostych instrukcji. Przyciągnęło mnie to i nie jestem zwolennikiem, to uzależniająca gra, za którą zapłaciłem i niczego nie żałuję.
Reply
#18

To bardzo pobieżne. Szczerze wierzę, że robiąc to, zamierzają spróbować włożyć WIĘCEJ pieniędzy do siebie i wycisnąć grę, zanim wyjdzie z niej samodzielny Day Z. To naprawdę sprawia mi przykrość, gdy widzę fora ludzi NADAL mając nadzieję, że gra będzie dobra, mając nadzieję na samochody (które miały tu być, co, siedem miesięcy temu?) Grałem w War Inc, i opuścili tę grę dla War Z Porzucą też Wojnę Z, widzę znaki. Jak deweloperzy mogą po prostu zdradzić swoich fanów. . . To niewiarygodne. Jeśli TRYB zrobią DOBRA grę, zamiast oszukania wszystkich, odniosą sukces.
Reply
#19

Dlaczego wszyscy uważają to za stratę pieniędzy? .. W jaki sposób ludzie mogą naprawdę uważać 15 dolarów za coś, co może być marnotrawstwem? W tej grze spędziłem co najmniej 50 godzin, odkąd został wydany i nadal mi się podobało. Ja i kilkoro znajomych rzuciło się na nasz własny serwer i graliśmy legalnie. Prostym faktem jest, że nie każdy serwer jest atakowany przez hakerów.
Reply
#20

Zacytować: Napisał Dark Phantom Dlaczego wszyscy uważają to za stratę pieniędzy? .. W jaki sposób ludzie mogą naprawdę uważać 15 dolarów za coś, co może być marnotrawstwem? W tej grze spędziłem co najmniej 50 godzin, odkąd został wydany i nadal mi się podobało. Ja i kilkoro znajomych rzuciło się na nasz własny serwer i graliśmy legalnie. Prostym faktem jest, że nie każdy serwer jest atakowany przez hakerów. Ponieważ używają słowa "strata pieniędzy" pod względem jakości produktu. Kup kawałek psiego gówna za dolara, na przykład. Jest tanie, ale to strata pieniędzy, ponieważ dobrze. . . . to kawałek psiego gówna. Ta gra jest cyfrowym odpowiednikiem tego. Oczywiście, jeśli z jakiegoś dziwnego powodu ENJOY psiego gówna (zatarcie go po twarzy i tak dalej) inwestycja za jednego dolara to świetna okazja. Chodzi mi o to: Wojna Z jest dobra w oparciu o postrzeganie ludzi, a nie ich dochód. Nikt nie jest naprawdę "wściekły", że zużyli 15 dolarów, ale są obłąkani jakością produktu. Inni są zadowoleni. Przyjemność tej gry zależy od twojej osobowości i tego, co uważasz za dobrą / złą grę, i tego, na co czekałeś, kiedy aspekt gry MMO Zombie został ci przedstawiony
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)