Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

tj. opcja wyłączona przez administratora
#1

Ale ... jestem administratorem ... i jestem zalogowany jako administrator, gdy próbuję przejść do Internetu i opcji internetowych. Ctrl ALt DEL działa, ale ten przypadek jest podobny do tego. Dowolny pomysł? próbowałem robić badania na witrynie microsoft.com, ale nie mogłem tego zrobić.   Mam najnowsze definicje wirusów, uruchomiłem spybot ... nic. Otrzymałem również najnowszą aktualizację poprawek do okien.
Reply
#2

Ten wątek może pomóc: http://66.79.180.75/showthread.php?s=&threadid=12704
Reply
#3

nawet tam napisałem, że znałem to rozwiązanie. Nie mogę tego jednak wymyślić.
Reply
#4

Skopiuj i wklej dokładny komunikat o błędzie i to, co robisz, aby go uzyskać. Brzmi dla mnie jak błąd ID 10 T.
Reply
#5

k ... uhh kiedy klikam na ustawienia internetowe np. 6 sp1 ... tytuł to Ograniczenie Ta operacja została anulowana z powodu ograniczeń obowiązujących na tym komputerze. Skontaktuj się z administratorem systemu. zobacz .. jak powiedziałem jestem administratorem i nie wiem gdzie w gpedit.msc musiałbym iść ... Och, przy okazji, zachowaj swoje sarkastyczne komentarze dla siebie. Jeśli nie wiesz, jak mi pomóc, nie próbuj być sarkastyczny. kolejna aktualizacja: dzika styczna ... usuwanie adware 6 ... moja ostatnia aktualizacja z botem szpiegowskim nie spisała się świetnie
Reply
#6

Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez aaserveraa k ... uhh kiedy klikam na ustawienia internetowe np. 6 sp1 ... tytuł to Ograniczenie Ta operacja została anulowana z powodu ograniczeń obowiązujących na tym komputerze. Skontaktuj się z administratorem systemu. zobacz .. jak powiedziałem jestem administratorem i nie wiem gdzie w gpedit.msc musiałbym iść ... Och, przy okazji, zachowaj swoje sarkastyczne komentarze dla siebie. Jeśli nie wiesz, jak mi pomóc, nie próbuj być sarkastyczny. kolejna aktualizacja: dzika styczna ... usuwanie adware 6 ... moja ostatnia aktualizacja z botem szpiegowskim nie spisała się świetnie Poważnie, żartowałem ... Staram się pomóc jak najlepiej. Czasami programy szpiegujące dają opcję blokowania IE. Upewnij się, że nie masz włączonej żadnej z tych opcji w programach szpiegujących. Możesz również spróbować tego: Uruchom REGEDIT z menu Start w menu "Uruchom ...". Przejdź do HKEY_ CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Restrictions. Jeśli to nie istnieje, poszukaj HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Ograniczenia. Poszukaj w prawym okienku wartości o nazwie "Opcje NoBrowser". Jeśli to istnieje, usuń go i uruchom ponownie komputer.
Reply
#7

thx za te informacje.
Reply
#8

Czy już to naprawiłeś?
Reply
#9

tak, to dziki robak / spyware / cokolwiek innego. dzięki
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)