Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wireless Crap
#1

Masz adapter USB Linksys G i standardowy router Linksys.   Łączy się z moją siecią dobrze, nie może korzystać z Internetu, nie odbierze DHCP, próbowałem ustawić ręcznie nie działa. Próbowane przywracanie systemu, nie działa   Mam IBM p3 2.4ghz, ogólne wideo i kartę dźwiękową (jeśli to mewa)   Najważniejszą informacją Geussa jest fakt, że odłączyłem mój IBM od wszystkiego (ekranu, myszy klawiatury, adaptera itp.), Więc mogę tymczasowo podłączyć drugie urządzenie.   Podłączony ponownie, booya nie działa.   WSZYSTKIE WÓZIE pomysłu.
Reply
#2

Tak, może zadzwonić do ich linii technologicznej lub zajrzeć do instrukcji obsługi.
Reply
#3

Zabawne, zrobiłem jedno i drugie. Linia technologiczna Linksys miała ochotę poczekać, więc zrobiłem się leniwy, może zrobię to, gdy nie będzie to dzień niepodległości. Moja linia ISP Tech była zakłopotana i powiedziała, że powinna działać.
Reply
#4

Choć może to zabrzmieć głupio, niektóre fale radiowe mogą zakłócać bezprzewodowe rzeczy, radia EG, telewizory, telefony komórkowe ... znasz zwykłe rzeczy ... więc miej to na uwadze ...
Reply
#5

Rozwiązany WEP poszedł do piekła.
Reply
#6

Zacytować: Napisał Eleethal Rozwiązany WEP poszedł do piekła. Tak, może to zrobić. Teraz przeczytaj o zabezpieczeniach bezprzewodowych i pamiętaj, aby je zablokować, aby idiota z sąsiedztwa nie mógł z niego korzystać lub uzyskać od ciebie innych informacji.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)