Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zablokowanie dodatku SP2 dla systemu Windows XP
#1

Oto coś, co znalazłem bezpośrednio na stronie Microsoftu, która jest bardzo piękna   http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en   To prawie blokuje SP2, ale nadal pozwala uzyskać inne aktualizacje.
Reply
#2

Wiedziałem o tym, ale lubię SP2. Pracuje naprawdę dobrze, z wyjątkiem ich homoseksualnej zapory ogniowej. Nie używaj ich zapory ogniowej, spowoduje to problemy podczas awarii usługi. Nazywa się to Application Layer Gateway Service.
Reply
#3

tak, jedynymi znanymi problemami, które napotkałem w SP2, jest ich firewall i konflikt antywirusowy podczas instalacji. Podobnie jak w przypadku Norton lub Mcafee, ulegnie awarii po zainstalowaniu i ponownym uruchomieniu. Jedyny, na który nie działa, to AVG 6.0. Jedynym powodem, dla którego nie chcę SP, jest to, że nie potrzebuję tego bankomatu i dopóki tego nie zrobię, rozpakuję łatkę bloku SP2 i DL.
Reply
#4

Philter85 przedstawia ......... Jeszcze jeden powód, dla którego Windows XP SP2 jest do bani ..... ogranicza twoje połączenia TCP do 10.
Reply
#5

Zacytować: Napisał Philter85 Philter85 przedstawia ......... Jeszcze jeden powód, dla którego Windows XP SP2 jest do bani ..... ogranicza twoje połączenia TCP do 10. Cóż, jest na to poprawka. Chociaż nie moja wina, jeśli zepsujesz swoje PD. Podnosi limit z 10 do 50 http://www.lvllord.de/?url=tools#4226patch
Reply
#6

Zacytować: Napisał Sonicator Cóż, jest na to poprawka. Chociaż nie moja wina, jeśli zepsujesz swoje PD. Podnosi limit z 10 do 50 http://www.lvllord.de/?url=tools#4226patch Czy mogę użyć tego, jeśli mam dodatek SP1 lub czy muszę mieć dodatek SP2, aby użyć tej poprawki?
Reply
#7

Dodatek SP1 nie ma żadnych ograniczeń TCP, więc praktycznie musisz mieć sp2, aby użyć tej poprawki.
Reply
#8

Mam zainstalowany sp2 i nie mam tutaj problemów. Nigdy nie wiedziałem, że sp2 nakłada ograniczenia na rzeczy, których nigdy nie zauważyłem. O co nam chodziło ??? Myślę, że w pewnym momencie będziesz musiał zainstalować sp2, zobaczymy.
Reply
#9

To fajne, nie wiedziałem o tym, że to sprawdzę.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)