Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

gdybyś miał skrypty i je skasował, byłbyś zbanowany podczas dołączania do gry?
#1

jaki tytuł mówi
Reply
#2

Nie zostałem zbanowany. Widziałem falę bana i właśnie usunąłem mój gud.ahk i zagrałem i nie otrzymałem zakazu.
Reply
#3

Zależy, kiedy zaczęto je wykrywać. Jeśli je wykryją i po prostu nie zakazywali przez jakiś czas, a ty grałeś w tym czasie ... W przeciwnym razie powinieneś być w porządku ...
Reply
#4

Cześć, zastanawiałem się, czy wiesz jak wejść na konsolę administracyjną, mam na myśli te modded low security servers, idk używający rcon lub coś takiego.
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by chofo46 Cześć, zastanawiałem się, czy wiesz jak wejść na konsolę administracyjną, mam na myśli te modded low security servers, idk używający rcon lub coś takiego. Nie znajdziesz tutaj odpowiedzi.
Reply
#6

Celują w konkretnie rekompensatę za Odnowienie. Dopóki nie używasz Dllcalll w swoim skrypcie, powinno być dobrze.
Reply
#7

Zacytować: Napisał pierwotnie xDutchProx1 Celują w konkretnie rekompensatę za Odnowienie. Dopóki nie używasz Dllcalll w swoim skrypcie, powinno być dobrze. Więc jeśli usuniesz linię DllCall, skrypt zadziała i będzie niewykrywalny?
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by hellman501 Więc jeśli usuniesz linię DllCall, skrypt zadziała i będzie niewykrywalny? Nadal używam mojego skryptu AHK i mam zdarzenie DLLCall Line + Mouse i nie dostałem zakazu używania tego do 2 maja. Mam 1 na każdą broń i używam jej każdego dnia ...
Reply
#9

EAC może zobaczyć, jakie programy są uruchomione podczas pracy z rdzą, to obejmuje AHK lub inny program, którego używasz do tworzenia skryptów. Nie możesz zostać zbanowany za uratowanie cheatów / skryptów, tylko jeśli uruchomisz je z rdzą.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)